کد خبر : 656 / /
/

بعد از ممنوع المصاحبه شدن، حالا آبی‌ها اجازه تبلیغ در فضای مجازی را هم ندارند.

تیم استقلال اجازه تبلیغ در فضای مجازی ندارند.تیم استقلال در چهارم مهر ۱۳۲۴ در شهر تهران بنیان‌گذاری شد.تیم استقلال پرافتخارترین تیم ایران محسوب می‌شود.تیم استقلال  رکورد پرتماشاگرترین بازی جام باشگاه‌های آسیا و لیگ برتر ایران تا پایان ۲۰۲۰ را شکسته است.تیم استقلال در سال 1370 برای دومین بار قهرمان آسیا شد.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال که معتقد است حضور فعال بازیکنان در فضای مجازی روی عملکرد تیم اثرگذار است، به تازگی دستور داده بازیکنان در فضای مجازی تبلیغ نکنند. این مسئله البته با رضایت بازیکنان همراه نبوده چراکه آنها کاسبی خوبی از تبلیغات ندارند. مجیدی بازیکنان را ممنوع المصاحبه هم کرده است. با دستور او حتی تصاویر تمرین استقلال هم در کانال این باشگاه منتشر نمی شود. 

پیشکسوت تیم استقلال به دستور مجیدی جدا شد !

 مدد جباری سال های سال است و بهتر است بگوییم دهه هاست در استقلال به عنوان مسئول تدارکات حضور دارد. فرهاد مجیدی فصل گذشته هم می خواست این کار را انجام دهد که به خاطر برخی ملاحظات از اجرای این تصمیم منصرف شد اما در نهایت تصمیم خود را عملی کرد و رای به اخراج او از کادر پشتیبانی باشگاه داد.

این تصمیم در حالی گرفته شد که آبی ها امروز مهیای بازی با تیم پیکان می شوند و در روزهای آینده نیز برای انجام بازی های لیگ قهرمانان آسیا راهی عربستان خواهند شد. با این تصمیم نام مدد جباری از لیست مسافران استقلال برای سفر به عربستان خارج شد.

در فوتبال ایران به ندرت رخ می دهد که سرمربی تصمیم به اخراج مسئول تدارکات تیم بگیرد. هر چند که تصمیم فرهاد مجیدی در فوتبال حرفه ای قابل احترام است و حتما برای اتخاذ این تصمیم دلایل خاص و منطقی خود را داشته است.

 مجری تلویزیونی که در برنامه عیدانه خود در صداوسیما با جملاتی عجیب به تمسخر فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پرداخته بود، سرانجام از اسطوره آبی ها عذرخواهی کرد.

Your browser doesn't support video.
Please download the file: video/mp4 video/webm

حجت نظری درباره آخرین وضعیت جذب امین قاسمی نژاد و حضورش در تیم فوتبال استقلال گفت: خواهش می‌کنم هواداران موضوعات را در آرامش دنبال کنند و به ما هم این امکان را بدهند در آرامش اهداف باشگاه را تامین کنیم. موضوع جذب قاسمی نژاد را باشگاه مٌصر و مکرر دنبال کرده و هنوز ادامه دارد. مذاکراتی با قاسمی نژاد و باشگاه شهرخودرو صورت گرفته است.

سخنگوی باشگاه استقلال که با رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، افزود: چیزی که الان اهمیت دارد این است که قدری درون مجموعه شهرخودرو برای مالکیت باشگاه اختلاف وجود دارد. شب گذشته یکی از موضوعاتی که در جلسه هیات مدیره درباره قاسمی نژاد صحبت شد همین مسئله بود که اگر بنا باشد او به استقلال ملحق شود، بنا است چه عزیزی رضایتنامه ایشان را امضا کند. اختلاف نظر بود که مسئولیت باشگاه شهرخودرو با حمیداوی است یا عزیزان دیگر. در نهایت مددی مدیرعامل باشگاه استقلال مکلف شد این موضوع را از فدراسیون استعلام کند.

خبر شوکه کننده سخنگوی باشگاه تیم استقلال

تیم استقلال

نظری ادامه داد: هر مرجعی که فدراسیون به عنوان مالک شهرخودرو معرفی کرد، رضایتنامه را از طریق آن می‌گیریم. مذاکرات اولیه رضایت بخش بوده است. امیدواریم زمانی که تکلیف اخذ رضایتنامه روشن شد، زود کارهای قاسمی نژاد را انجام بدهیم. باشگاه استقلال در این موضوع مصمم است و نظر هیات مدیره مثبت است. اختیارات لازم در این حوزه به مدیرعامل باشگاه سپرده شده است. آقای عبدیان در هیات مدیره هم همه نوع همکاری را انجام داده است. آقای نامداری هم پیگیر است. بقیه اعضا نیز موافق هستند.

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید کرد: تنها چالش ما مشخص نبودن وضعیت مالکیت تیم شهرخودرو است. اگر این موضوع حل شود بحث‌های دیگر خیلی محل چالش نیست. بحث‌هایی درباره مبلغ و مدت قرارداد است که خیلی جدی نیست. حتماً تلاش می‌کنیم در عقد قرارداد منافع باشگاه را تامین کنیم. گاهی ممکن است این تامین منافع از طریق هزینه پایین‌تر باشد گاهی هم از طریق جذب بازیکن ولو با نرخ بالاتر. دنبال این هستیم بازیکنان کیفی و مدنظر کادر فنی را جذب کنیم.

نظری در پاسخ به سئوالی درباره نحوه جذب فرشاد فرجی توسط پرسپولیس از شهرخودرو گفت: اطلاعات دقیقی ندارم. امروز بر اساس استعلامی که مددی از فدراسیون می‌کند مشخص می‌شود آنها در نهایت با کدام مرجع مذاکره کرده‌اند. احراز این موضوع کار سختی نیست.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره پرداخت طلب بودروف و مسدود بودن حساب این بازیکن گفت: حسابی که بودروف اعلام کرده بود مشکل داشت. باوجود پرداخت کل پول، این مبلغ برگشت خورد. دیروز با فیفا و بودروف نامه نگاری کردیم. بودروف شماره حساب جدید اعلام کرد. فیفا هم اعلام کرد چون شما قبلاً پول را واریز کردید و مشکل از حساب بازیکن بوده، به محض واریز پول بلافاصله پنجره را باز می‌کنیم. احتمالاً امروز این پول را واریز خواهیم کرد و بلافاصله بعد از آن پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز می‌شود.

پیوستن دژاگه به تیم استقلال

رسول خطیبی در مورد شایعات مطرح شده مبنی بر جدایی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، اظهار کرد: نمی‌دانم این شایعات از کجا آب می‌خورد و چرا باید در مقطع حساسی کنونی، چنین شایعات بی‌پایه و اساسی در مورد کاپیتان‌های تیم مطرح شود. یک سری از افراد با اظهارنظرها و کارهای خود به دنبال این بودند که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را در مقابل من قرار بدهند، اما این دو نفر بازیکنانی حرفه‌ای هستند و از این شایعات تأثیر نمی‌گیرند.

او ادامه داد: با وجود شیطنت‌های انجام شده از سوی برخی افراد، تمامی مسائل تیم نیز با درایت و تدبیر مالک محترم باشگاه حل شده و شجاعی و دژاگه الان در تمرین تیم حضور دارند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: مسعود و اشکان سرمایه‌های باشگاه تراکتور هستند و صحبت از جدایی آنها خنده‌دار است. این دو بازیکن بارها در حساس‌ترین مقاطع ممکن به تراکتور کمک کرده‌اند.

خطیبی یادآور شد: تیم ما امسال باید در سه جبهه به میدان برود و به تک‌تک بازیکنان مهم خود نیاز دارد و من هم حساب ویژه‌ای روی شجاعی و دژاگه بازکرده‌ام. تراکتور خانه آنهاست و خودشان هم دوست دارند که برای این تیم به میدان بروند.

تیم استقلال

او اضافه کرد: همانطور که در مصاحبه قبلی تاکید کردم، تصمیم گیرنده نهایی درخصوص مسائل فنی تیم خودم هستم و به هیچ‌کس اجازه دخالت نمی‌دهم.

فراز کمالوند در مورد دلیل جذب آرمان رمضانی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس اظهارکرد: استقلال در سه جام قهرمانی لیگ، حذفی و آسیا درگیر است. در نیم فصل هم جذب بازیکن سخت است و ما باید سراغ گزینه هایی برویم که آزاد باشند.

وی افزود: استقلال به بازیکنی با ویژگی‌های آرمان رمضانی نیاز داشت و باید یک مهاجم نوک می‌گرفتیم.ما طبق عملکرد شش ماهه یک بازیکن تصمیم به جذب او نگرفتیم. شاید یک بازیکن به تیمی برود و نتواند خودش نشان دهد اما عملکرد او در سایپا خوب بود و ما طبق همان عملکرد اقدام به جذب او گرفتیم. او بازیکنی است که مجیدی سال گذشته هم به فکر جذبش بود.

کمالوند تصریح کرد: آرمان رمضانی یکسری مهارت‌ها دارد که به درد استقلال می‌خورد. این تیم قرار است هر بازی طبق برنامه‌ریزی و طراحی که داریم با سیستم‌های مختلف مقابل رقبایش قرار گیرد. در نتیجه وقتی قرار است تغییر سیستم داشته باشیم به چنین مهاجمی هم نیازمند می‌شویم. او در بازی‌های خاص می‌تواند به داد استقلال برسد. ملاک برای قضاوت این بازیکن نباید فقط ۶ ماه اخیر باشد.و

مدیرفنی آبی پوشان ادامه داد: از هواداران می‌خواهیم که به کادرفنی اعتماد داشته باشند و بدانند که کادرفنی استقلال برای هر تصمیمی که می‌گیرد برنامه و هدف مشخصی دارد. این را هم در نظر بگیرند که یارگیری در نیم فصل به این راحتی نیست. هواداران آرمان رمضانی را از این به بعد یک استقلالی ببینند و مثل همیشه انرژی‌های مثبت خود را به سمت ما بفرستند. در این دو بازی واقعا ما از حمایت‌های آنان انرژی خوبی گرفتیم.

تیم استقلال

وی افزود: به هواداران این قول را می‌دهیم که ورژن جدیدی از آرمان رمضانی را ببینند. گاهی یک سیستم و قالب بازی برای یک بازیکن خوب است و قطعا در مورد استفاده از او فکرهایمان را کرده‌ایم. گاهی در بازی‌های حریفان استقلال دفاعی بازی می‌کنند و ما نیازمند یک مهاجم قد بلند با شرایط رمضانی بودیم تا گره از کار تیم باز کند.

کمالوند در پاسخ به این سئوال که مگر پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شده گفت: در هر صورت ما باید یارانی که مد نظر داریم را جذب کنیم و مدیریت باشگاه هم قول داده به زودی پنجره باز شود. ما به جز امین قاسمی نژاد دو بازیکن دیگر هم می‌خواهیم که مدیریت باشگاه در حال رایزنی جذب آنها هستند و اگر این بازیکنان به جمع تیم اضافه شوند عملکردمان در نقل و انتقالات خوب خواهد بود.

مدیرفنی آبی پوشان خاطر نشان کرد: استقلال اگر می‌خواهد به جایگاه واقعی‌اش برسد همه هواداران و دیگر عوامل باشگاه باید دست به‌دست هم بدهیم. من نمونه‌ای می‌آورم. زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد بعد از مدتی ستاره‌های تیمش را کنار گذاشت. بازیکنانی نظیر طارمی، رضاییان و احمدزاده بازیکنانی بودند که برانکو از آنها استفاده نکرد اما همه هواداران و پیشکسوتان تیم پرسپولیس از او حمایت قاطعانه کردند و در نتیجه برانکو در آرامش توانست کارش را انجام دهد و حاصل آن هم سه قهرمانی با این تیم بود. در این چند روز هم برخی از پیشکسوتان استقلال حمایت‌های خوبی از ما کرده‌اند. مثل حسن روشن که واقعا صحبت‌های او باعث دلگرمی ما شده است.

وی اضافه کرد: من این نکته را به هواداران خوب استقلال بگویم که ما برای ۳ جام قهرمانی می‌جنگیم و هدفمان هم کسب هر سه جام است. در این راه برای اینکه به مشکلی نخوریم باید برای همه پست‌ها حداقل دو بازیکن آماده داشته باشیم تا درمواقعی که کسی مصدوم می‌شود بتوانیم از نفر بعدی استفاده کنیم. مثلا اکنون شیخ دیاباته دو هفته مرخصی گرفته است ما باید بازیکن جایگزین مطمئن داشته باشیم تا به مشکل نخوریم. استقلال نباید دلواپسی بابت غیبت بازیکنی داشته باشد و اصلا نباید وابسته به یک بازیکن باشد بلکه باید کار تیمی انجام شود که اگر بازیکنی هم نبود غیبتش احساس نشود. بازیهای لیگ و حذفی و آسیا همه فشرده است و ما باید حواسمان به سلامت و مصدومیت بازیکنان هم باشد.

کمالوند خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه فرهاد مجیدی خودش مهاجم بوده دوست دارد استقلال هجومی بازی کند و ما هم تمام تلاشمان این است که طوری طراحی کار داشته باشیم که به هدفمان برسیم. تنها چیزی که از هواداران می‌خواهیم این است که ما را حمایت کنند.

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه میزبانی گروه استقلال در لیگ قهرمانان آ‌سیا به عربستانی‌ها رسید، اظهارکرد: به نظرم فدراسیون فوتبال هرچه زودتر از طریق فیفا و دادگاه CAS این موضوع را پیگیری کرده و نگذارد که میزبانی به سعودی‌ها برسد.

وی ادامه داد: با این روند پیش‌بینی خوبی را از این اتفاقات ندارم احتمال وقوع هر حادثه‌ای وجود دارد. شما نگاه کنید عربستان با یمن در جنگ است چه تضمینی وجود دارد که بازیکنان ما در آ‌نجا آسیب نبینند؟

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: ما باید با قاطعیت جلوی این تصمیم را بگیریم این لابی سعودی‌هاست و قطعا به ضرر ایرانی‌ها تمام خواهد شد.

مددی افزود: هر چهار نماینده ایران باید قبل از حضور در این مسابقات واکسن کرونا را بزند زیرا مطمئن هستم که سعودی‌ها بازیکنان ایرانی را متهم به بیماری کرونا خواهند کرد و همین ممکن است که باعث شود سر تیم ما بریده شود.

تیم استقلال

روز گذشته از باشگاه پرسپولیس خبر رسید که تا زمانی که آنها بدهی نزدیک به ۳۰ میلیارد تومانی به بازیکنان و مربیان داخلی را پرداخت نکنند پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز نخواهد شد. باشگاه پرسپولیس که تصور می‌کرد با پرداخت بدهی بودیمیر به این بازیکن می‌تواند از بازیکنی مثل ترابی استفاده کند حالا با چالشی جدی مواجه شده و به نظر می‌رسد با حضور رئیس جدید فدراسیون این قانون سفت و سخت در حال اجرایی شدن باشد.

با این وجود به نظر می‌رسد این مشکل تنها مربوط به باشگاه پرسپولیس نیست و دیگر تیم پایتخت یعنی استقلال هم چنین دردسری دارد. استقلالی‌ها حتی اگر بدهی ۱۴۰ هزار دلاری به بودوروف را پرداخت کنند باز هم پنجره آنها باز نخواهد شد و این باشگاه باید با بازیکنان و مربیان سابقش از طریق کمیته وضعیت تسویه حساب کند.

جمشید نورشرق در صحبت‌های شب گذشته خود با شبکه خبر در این باره تاکید کرد: پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور و ماشین‌سازی هم بسته بود اما برای پرداخت این بدهی اقدام کردند و مستندات را در اختیار ما قرار دادند. اکنون پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم بسته است و باید بدهی هایش را تعیین تکلیف کند. این موضوع تنها به پرسپولیس اختصاص ندارد.

وی افزود: افزود: ما با باشگاه‌ها مدارا می‌کنیم و حتی اگر باشگاهی مستندات تعیین تکلیف دیون خود را حتی به شکل صدور چک در وجه طلبکاران به کمیته وضعیت ارائه بدهد شرایط مالی باشگاه را درک می‌کنیم اما اگر باشگاهی هیچ اقدامی نکند و فقط تقاضای مهلت کند تا این فصل تمام شود و وارد فصل دیگر شویم این نوع رفتار زیبنده فوتبال ما نیست.

تیم استقلال

با اظهارات رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال هم شرایطی مشابه با پرسپولیس دارد و در صورت عدم پرداخت بدهی‌های داخلی نمی‌تواند نفرات جدیدی را جذب این باشگاه کند.

 باشگاه استقلال ساعتی پیش درخواست رسمی خود برای جذب امین قاسمی‌نژاد را به باشگاه شهرخودرو ارسال کرد.

باشگاه شهرخودرو شب گذشته به استقلال اعلام کرده بود که برای جذب قاسمی‌نژاد نامه رسمی ارسال کند تا مراحل قانونی آن طی شود‌.

قاسمی‌نژاد روز چهارشنبه هفته گذشته و در تهران با استقلال به توافق رسید و رحمتی نیز موافقت خود را برای جدایی وی اعلام کرد.

پس از آنکه تیم فوتبال استقلال در شروع نیم فصل دوم لیگ برتر برابر مس رفسنجان به تساوی رسید، اعضای هیات مدیره این باشگاه تصمیم به تغییر کادر فنی گرفتند و رایزنی برای انتخاب جانشین وی را آغاز کردند.

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال دوشنبه شب برگزار شد و اعضا برای تغییر سرمربی به جمع بندی رسیدند و تصمیم گرفتند از امروز سه شنبه به همکاری با محمود فکری پایان دهند و سرمربی جدید آبی پوشان را معرفی کنند.

در شرایطی که از امیر قلعه نویی، جواد نکونام، محمد تقوی و فرهاد مجیدی به عنوان گزینه‌های مد نظر اعضای هیات مدیره برای حضور در استقلال نام برده می‌شد، خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد فرهاد مجیدی گزینه اول هیات مدیره برای جانشینی فرهاد مجیدی است.

مجیدی که پس از جدایی آندره استراماچونی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت، شهریورماه امسال از مسئولیت خود کنار گذاشته شد و حالا پس از چند ماه در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارد.

وضعیت وریا غفوری در تیم استقلال

تیم استقلال

این روزها بحث قرارداد وریا غفوری به مشکل بزرگی برای استقلال تبدیل شده است و هر روز اخبار جدیدی در این باره منتشر می‌شود.

اما ماجرای اصلی وریا غفوری این است که کاپیتان استقلال ۱۵ روز پیش نامه‌ای به مدیران استقلال داده و اعلام کرده بود که اگر تا ۱۰ روز دیگر مطالبات خود را دریافت نکند قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ می‌کند که درحال‌حاضر ۵ روز از این مهلت گذشته است.

در این بین شنیدیم کسانی که از نامه وریا غفوری به باشگاه استقلال مطلع بودند پیش‌بینی می‌کردند کاپیتان آبی‌ها بعد از بازی با سپاهان تصمیم خود مبنی بر فسخ قرارداد را رسانه‌ای می‌کند اما چون آبی‌ها در این بازی شکست خوردند، احتمالا وریا غفوری برای اینکه جایگاهش در تیم متزلزل نشود از تصمیم خود منصرف شده است.

آنچه مسلم است وریا غفوری از ۵ روز پیش مجاز بوده قرارداد خود را به صورت یکطرفه با استقلال فسخ کند و او هر روزی که بخواهد می‌تواند این تصمیم مهم را عملی کند.

وریا غفوری به ۲ دلیل با باشگاه استقلال مشکل دارد، یکی بابت متمم ۵۰۰ میلیونی که از ۵ سال پیش در قراردادش وجود داشت. ظاهرا نهادهای نظارتی این متمم را قبول نکرده‌اند و دوم هم اینکه مدیران استقلال قرارداد جدید این بازیکن را قبول ندارند و معتقدند با او باید مطابق قرارداد قبلی که مبلغ آن ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود رفتار شود.

مهراد میناوند در یک برنامه ی تلویزیونی خاطره ی جالبی از علاقه شدید علی کریمی به ساندویچ مک دونالد تعریف کرد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار