کد خبر : 520 / /
/

درخواست عجیب یک بازیکن پرسپولیس ؛ برای تمدید ۱۵ میلیارد تومان می‌خواهم!​

 تیم پرسپولیس باشگاه فوتبالی ایرانی است. تیم پرسپولیس در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیان‌گذاری شده است. تیم پرسپولیس تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دسته پایین‌تر سقوط نکرده‌است. تیم پرسپولیس  اولسان در چارچوب فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم پرسپولیس یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است. 

تیم پرسپولیس اکثرا نتایج خیلی خوبی مقابل تیم‌های اماراتی گرفته است که معروف‌ترین آنها شش تایی کردن الشباب و ۴ تایی کردن الوحده با هتریک‌های ایمون زاید و مهدی طارمی هستند.

یکی از بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد درخواست عجیب و غریبی از باشگاه پرسپولیس داشته است.

باشگاه پرسپولیس درحالی روز شنبه تهران را به مقصد هند برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ترک کرد که هنوز برخی بازیکنان این تیم قراردادشان را تمدید نکرده‌اند. از مدت‌ها پیش مسئولان باشگاه پرسپولیس در تکاپوی تمدید قرارداد بازیکنانی بوده‌اند که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد. بازیکنانی مانند نوراللهی، کنعانی‌زادگان، امیری، شیری و کامیابی‌نیا جزو همین دسته هستند. باشگاه در تلاش است قرارداد این دسته را تمدید کند تا کادر فنی این تیم در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشد. البته بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام است هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده‌اند و این می‌تواند چالش بزرگی در تابستان امسال باشد.

در همین راستا شنیدیم یکی از بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد درخواست عجیب و غریبی از باشگاه پرسپولیس داشته است. این بازیکن کلیدی که مدعی رسیدن پیشنهاد خارجی از کشور قطر برای خودش است، توسط مدیربرنامه‌هایش از باشگاه پرسپولیس خواسته است برای فصل آینده با او قرارداد ۱۵ میلیارد تومانی ببندند!

این شرط برای تمدید قرارداد بسیار سنگین و حتی غیرممکن جلوه می‌کند، خاصه آنکه بدانید قرارداد گران‌ترین بازیکن فصل جاری پرسپولیس ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. بنابراین تمدید قرارداد بازیکن مورد اشاره آن هم با رقم ۱۵ میلیارد تومان می‌تواند پرسپولیس را به حاشیه ببرد. برهمین اساس مدیران باشگاه پرسپولیس فعلاً با این درخواست عجیب این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش مخالفت کرده‌اند. این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش امیدوارند با درخشش در لیگ قهرمانان آسیا بتوانند توجه تیم‌های خارجی به ویژه قطری را جلب کرده و به لیگ ستارگان بروند!

البته پیش‌بینی می‌شود همین بازیکن با شروع نقل و انتقالات تابستانی با فشار کانال‌های هواداری و فضای مجازی بتواند به خواسته خود رسیده و قرارداد سنگینی با پرسپولیس منعقد کند

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس قرار بود روز گذشته عازم هندوستان شود ولی سایت باشگاه پیش از ظهر دیروز با انتشار اطلاعیه‌ای از «کارشکنی» هندی‌ها برای صدور مجوز پرواز به این کشور خبر داد و از فدراسیون فوتبال هند انتقاد کرد.

در بخشی از بیانیه پرسپولیس آمده بود: «مجوز پرواز به کاروان پرسپولیس از سوی کشور هند داده نمی‌شود و با اینکه اعضای تیم و باشگاه پرسپولیس منتظر شروع سفر و برپایی اردو در گوا هستند، همچنان خبر مثبتی از کشور میزبان به گوش نمی‌رسد. طبق اطلاعاتی که در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده شده، فرودگاه شهر گوا در اختیار نیروی دریایی کشور هند است و آنها از ارائه مجوز پرواز به پرسپولیس طفره می‌روند.»

پرسپولیس سرانجام عصر دیروز عازم هند شد و بامداد امروز به گوا رسید.

این در حالی است که به گفته یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال هندوستان اصلاً قرار نبوده پرسپولیس ظهر روز شنبه عازم این کشور شود و از پیش مجوزی برای این پرواز چارتر صادر نشده است. این موضوعی است که پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران هم در جریانش قرار داشته‌اند.

این عضو فدراسیون هند به روزنامه «تایمز آو ایندیا» گفت: «از آنجا که پرسپولیس پرواز چارتر داشت برای فرود در هند نیاز به مجوزهای ویژه داشت. این مجوز تنها زمانی صادر می‌شود که اسلات (ظرفیت) فرود وجود داشته باشد.»

روزنامه هندی سپس در ارتباط با صحبت این منبع خبری خود، نوشت: «پنج روز پیش فدراسیون هند گفت که پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران از طریق یک آژانس هوایی مجاز در دبی در جریان اطلاعات تماس و اطلاعات ضروری برای دریافت مجوزهای فرود قرار گرفتند.‌»

عضو فدراسیون فوتبال هندوستان افزود: «به ما اعلام کردند که تاخیری در ارسال مدارک وجود داشته و به باشگاه به طور شفاف اطلاع داده شد که هیچ ظرفیتی (برای فرود) تا یکشنبه در دسترس نیست. از آنها خواسته شد تا پرواز را دوباره زمانبندی کنند.»

این منبع خبری در ادامه به درخواست عجیب پرسپولیس در زمان عجیب‌تر پرداخت و گفت: «بعد از نیمه شب بود که باشگاه پرسپولیس مسئولان فدراسیون هند را از خواب بیدار کرد و از آنها خواست تا با مقامات مربوطه صحبت کنند و مجوز لازم را بگیرند. باوجود دانستن اینکه آنها اجازه فرود ندارند، پرواز دوباره‌ای برایشان رزرو شد. در نیمه شب با چه کسی می‌توانستیم تماس بگیریم؟ پرسپولیس فدراسیون هند را مقصر می‌داند در حالی که ما نقشی در این موضوع نداریم.»

همچنین «گاگا مالیک» مدیر فرودگاه گوا در گفت‌وگو با این روزنامه تایید کرد که قرار بود پرواز پرسپولیس شنبه شب بر زمین بنشیند و تیم الریان هم یکشنبه وارد هند می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های الریان قطر، گوای هند و الوحده امارات همگروه است. بازی‌های این گروه به میزبانی گوا برگزار می‌شود.

باشگاه پرسپولیس در پیامی در چهلمین روز از درگذشت پیشکسوت فوتبال و پرسپولیس، بازیگر و مجری، علی انصاریان، یاد و خاطره او را گرامی داشت و این ضایعه را بار دیگر به خانواده وی، جامعه فوتبال و هنر و به ویژه هواداران پرسپولیس تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: تسلیت گفتن‌ها مایه تسلای خاطر نمی‌شود از اندوهی که هنوز در باورش مردد هستیم. گویی این انکار برای جامعه فوتبال و پرسپولیس، پایانی نخواهد داشت. هنوز در باور رفتن مهرداد میناوند سر در گم بودیم که ناباورانه از رفتن علی انصاریان گفتند.

روی بنرها و در صفحه تلویزیون، آن خنده‌ها و شوخی‌ها، زنده بودن را فریاد می‌زدند و حال باید می‌پذیرفتیم که صاحب آن خنده‌ها دیگر در میان ما نخواهد بود. آن خنده‌ها بارها و بارها ما را ویران کرد و خدا می‌داند، در این شب و روزها بر مادر او چه گذشت که هیچ همدردی، او را تسلی نخواهد داد.

چهل روز گذشته و گویی علی انصاریان این جا در میان ما حضور دارد. شاید از معجره خنده باشد که آن را بی‌دلیل از یکدیگر دریغ می‌کنیم و او بی‌دریغ آن را نثار همگان می‌کرد. این روزها در آستانه سال نو، چه سخت دلتنگ او و مهرداد عزیز هستیم.

باشگاه پرسپولیس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره او، بار دیگر این ضایعه را به خانواده وی، جامعه فوتبال و هنر و هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گوید.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۵:۳۰ امروز دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا را مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار می‌کند. سرخپوشان پایتخت که در هجدهمین دوره این رقابت‌ها قصد دارند تبدیل به نخستین تیم ایرانی فاتح جام شوند در چند ساعت مانده به شروع این بازی، انگیزه و آرامش خاصی در هتل محل اقامت خود دارند.

التماس دعا از یحیی برای هر تماس به تیم پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در چند روز گذشته کمترین فرصت را برای پاسخ به تماس‌های تلفنی خود داشته است. یحیی گل محمدی طی هفته گذشته بیش از ۴۰ ساعت جلسه آنالیز با دستیاران خود برگزار کرده است و بقیه زمان را نیز به گفتگو با بازیکنان و تمرینات این تیم اختصاص داده بو. با این حال یحیی که با تماس‌های بسیار زیادی از ایران روبرو بود پاسخ تعدادی از آنها را داد.

سرمربی سرخپوشان از تک تک اعضایی که با او تماس می‌گرفتند التماس دعا داشت. یحیی که از شرایط روحی بازیکنان خود راضی است وعده‌هایی را از برخی مدیران بابت پرداخت پاداش ویژه قهرمانی به آنها دریافت کرده اما از آنها خواست فعلاً برای موفقیت تیم دعا کنند.

راز و نیاز برای سلامتی و قهرمانی در تیم پرسپولیس

تیم پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس به دلیل حفظ پروتکل‌های بهداشتی نمی‌توانند در طول روز ساعاتی را به اتاق‌های همدیگر بروند تا همکلام و همنشین هم شوند. از این رو اردونشینان پرسپولیس در اتاق‌های دو نفره خود وقت گذرانی می‌کنند. بازیکنان پرسپولیس ساعاتی از اوقات حضورشان در اتاق‌های خود را به راز و نیاز می‌پردازند تا با آرامش بیشتری راهی دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا شوند.

موسیقی انفرادی فینال بازها در تیم پرسپولیس

بازیکنان فوتبال معمولاً در ساعات مانده تا شروع بازی‌ها برای آرامش و بالا رفتن انگیزه‌های خود موسیقی‌های مورد علاقه‌شان را گوش می‌دهند. اتفاقی که در اردوی پرسپولیس نیز می‌افتد. شاگردان یحیی گل محمدی در فاصله چند ساعت مانده به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا هندزفری های خود را استفاده می‌کنند تا هر کدام با شنیدن آهنگ‌های مورد علاقه خود به تمرکز لازم و آرامش روحی برای بازی با اولسان هیوندای کره جنوبی برسند.

مکث با عکس برای بازی در تیم پرسپولیس!

کادر فنی پرسپولیس برای گل نخوردن این تیم مقابل مهاجمان سرعتی اولسان هیوندای آنالیز نفر به نفر انجام داده است. همچنین داود فنایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس نیز برای حفظ کلین شیت های حامد لک ضربات پنالتی بازیکنان این تیم را برایش بررسی کرده است. آنالیزهایی که در چند عکس به آنها داده شده تا لک و مدافعان پرسپولیس آنها را در چند ساعت مانده به بازی بررسی کنند.

اردوی پرسپولیس در شرایط ایده آلی برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا در جریان است و آنها با یک هدف مهم برای تاریخ فوتبال باشگاهی کشور وارد ورزشگاه الجنوب دوحه قطر خواهند شد تا با پیروزی بزرگ مقابل اولسان هیوندای جام را بالای سر ببرند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار