کد خبر : 1032 / /
/

با تصمیم مسئولان صداوسیما گزارشگر دربی 94 پایتخت مشخص شد.

دربی 99  در تاریخ 22 دی ماه برگزار می شود.دربی 99 در حالی برگزار می شود که استقلال در صدر جدواپل لیگ قرار دارد. دربی 99 پس از بازماندن پرسپولیس از جام آسیا برگزار می شود. دربی 99 احتمالا با داوری رضا کرمانشاهی برگزار خواهد شد. اخبار دربی 99 را با ما دنبال کنید.

جواد خیابانی به عنوان گزارشگر دربی 94 انتخاب شد.

گزارشگر دربی 99

دربی پایتخت امروز از ساعت 16:35 در ورزشگاه آزادی میان استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود. این مسابقه برای هواداران فوتبال اهمیت زیادی دارد و به همین خاطر گزارشگر آن نیز برای طرفداران مهم است.

از این رو با تصمیم مسئولان صداوسیما و تهیه کننده برنامه فوتبال برتر یک گزارشگر جوان برای این مسابقه انتخاب شده است. بهنام مهدی زاده گزارشگر جوان فوتبال برای اولین بار دربی پایتخت را گزارش خواهد کرد.

مسئولان صداوسیما که یکی، دو سال گذشته گزارشگران جوان زیادی را معرفی کردند، اینبار هم تصمیم گرفتند گزارش این بازی حساس را به بهنام مهدی زاده بدهند.

 با وجود اینکه اعلام شد مهدی زاده گزارشگر جوان برنامه فوتبال برتر این دیدار را گزارش می کند اما وی این موضوع را تکذیب کرد. جواد خیابانی دیدار دو تیم را گزارش خواهد کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار