کد خبر : 2988 / /
/

اسحاق جهانگیری، کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برای ارائه برنامه پیشنهادی خود در جبهه اصلاحات ایران حاضر شد.​

بر اساس فهرست افرادی که توسط حداقل ۱۰ عضو مجمع ملی جبهه‌ اصلاحات ایران برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد شده‌اند، اسحاق جهانگیری معاون اول دولت یازدهم و دوازدهم بعد از محمد جواد ظریف از سوی ۳۵ نفر به عنوان کاندیدای جبهه اصلاحات ایران مطرح شد که او نیز دیروز ۱۹ اردیبهشت با حضور در جبهه اصلاحات ایران قصد ارائه برنامه خود برای اداره کشور را به جبهه اصلاحات داشت.

حسن رسولی عضو حقیقی جبهه اصلاحات ایران در این باره گفت: ایشان در جلسه مجمع حضور داشتند ولی وقت نشد که برنامه انتخاباتی خود را ارائه بدهند.

به نظر می رسد با حضور جهانگیری در جلسه ارائه برنامه به جبهه اصلاحات ایران احتمال کاندیداتوری او را در انتخابات افزایش یافته و گویا او مجددا برای ارائه برنامه در نشست جبهه اصلاحات حضور یابد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار