کد خبر : 3449 / /
/

وزارت صنعت و تجارت روسیه اعلام کرد: حداکثر قیمت خرید تمام واکسن‌های ضد کروناوی روسیه حدود ۱۱ دلار در نرخ ارز فعلی برای یک دز است.​

واکسن کرونا از روسیه وارد شده و درحال توزیع هست که قیمت مشخص آن اعلام شده.واکسن کرونا در بسیاری از کشورها ساخته شده و به نتایج خوبی رسیده است.واکسن کرونا باعث بالا رفتن سطح ایمنی بدن می‌شود. واکسن کرونا واکسنی است که هدف آن تأمین  ایمنی اکتسابی علیه بیماری کرونا است.آخرین خبرهای مربوط به واکسن کرونا را در سایت خبرآزاد دنبال کنید.

وزارت صنعت و تجارت روسیه اعلام کرد: حداکثر قیمت خرید «ای‌پی‌واک کرونا»  (EpiVacCorona) ۸۴۲ روبل، «کووی واک» ۸۶۶ روبل و واکسن «اسپوتنیک وی» ۸۶۶.۸۱ روبل است.

براساس آنچه که اعلام شده، حداکثر قیمت خرید تمام واکسن‌های ضد کروناوی روسیه، عملا یکسان است و بین ۸۴۰ تا ۸۷۰ روبل (حدود ۱۱ دلار در نرخ ارز فعلی) برای یک دز گزارش شده است.

وزارت صنایع و تجارت روسیه یادآور شد: هنوز تصمیمی برای قیمت واکسن اسپوتنیک لایت اتخاذ نشده است.

به گفته این وزارتخانه، واکسن‌ها با توجه به قیمت تأسیس خدمات ضد انعقادی فدرال خریداری شده‌اند، بر اساس ظرفیت تولید این تاسیسات که آنها را تولید می‌کند.

در حال حاضر، چهار واکسن ضد کروناویروس در روسیه ثبت شده‌اند که یکی از آنها تک دزی است؛ مرکز وکتور شرکت سازنده واکسن روسی «ای‌پی‌واک کرونا» اعلام کرد: این واکسن سه خط دفاع ایمنی را در برابر ویروس تشکیل می دهد که احتمال ایمنی در مقابل این بیماری را ۱۰۰ درصد افزایش می‌دهد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار