کد خبر : 38976 / /
/

مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو

مبل شویی و موکت شویی با دستگاه و مواد شوینده نانو با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در منزل و محل کار توسط استادکار های آموزش دیده انجام می شود

مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده نانو

 

 

مبل شویی در منزل با دستگاه به صورت تخصصی و با عالی ترین کیفیت می باشد. بهترین با کیفیت ترین خدمات تخصصی در منزل ارائه می شود. می توانید برای شستشوی انواع مبل، موکت، خوشخواب و فرش در شرکت مبل واش می باشد. شستشوی هر نوع خدماتی در منزل که نیاز دارید ما اماده و فعال می باشیم. شستشوی مبل و موکت با مواد شوینده نانو و درجه یک و با عالی ترین نوع شستشو با ارزان ترین قیمت ارائه می شود. ما در تما مناطق تهران و کرج خدمات مبل شویی و موکت شویی ارائه می دهیم. مبل های خود را به متخصص های ما بسپارید. بهترین خدمات در منزل توسط استادکار ها انجام می شود.

 

مبل شویی در منزل با دستگاه

مبل شویی در منزل تهران یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین خدمات ما می باشد. شستشوی مبل با دستگاه در منزل به صورت تخصص و با عالی ترین کیفیت در محل و منزل مشتری انجام می شود. متخصص های ما برای شستشوی کلیه مبل ها در منزل آموزش دیده اند و خدمات تخصصی ارائه می دهند. مبل و صندلی جزو وسایل مهم و تزئینی در منزل می باشد و برای منزل یک وسیله مفید و کار بردی می باشد. این روز ها همه از مبل به صورت دائمی و همیشگی استفاده می کنند. مبل ها در منزل تهران در اثر استفاده زیاد دچار آلودگی و کثیفی می شود و نیاز به شستشو دارد. و شما می توانید در هر کجا از تهران و کرج که هستید خدمات مبل شویی در منزل را به متخصص های شرکت مبل واش بسپارید.

اگر به خاطر داشته باشید در زمان های گذشته بر روی مبل ها پارچه های سفید می کشیدند. در آن زمان ها به دلیل اینکه دستگاه های مبل شویی وجود نداشت بر روی مبل ها ملافه می کشیدند تا کثیف نشوند. اگر مبل ها به هر دلیلی کثیف می شدند یا باید مبل را عوض می کردند و یا پارچه آن را کامل عوض می کردند این کار هزینه های زیادی در بر داشت. به این دلایل از مبل فقط در مهمانی های مهم و مراسم ها استفاده می شد و بعد از استفاده روی آن را می پوشاندند. اما این روز ها دیگر نیازی به این کار ها نیست و هر وقت مبل ها کثیف شد می توانید از مبل شویی های معتبر و مجاز در تهران خدمات بگیرید.

مبل شویی در تهران با دستگاه و مواد شوینده نانو و تگزاپون در منزل انجام می شود. شستشو و خشکشویی مبل با دستگاه می باشد و هر نوع مبل که در منزل داشته باشید و یا هر کثیفی که داشته باشد قابل شستشو می شود. مبل شویی در منزل و شستشوی مبل های تمام شرکت را با دستگاه شستشو می دهیم. مبل دیگر این روز ها یک وسیله خیلی ضروری می باشد که علاوه بر خانه ها در شرکت ها نیز از آن استفاده می کنند. این مبل ها به دلیل استفاده مداوم و همیشگی دچار آلودگی می شود و نیاز به شستشو دارد. بعد از کثیف شدن مبل های خود با مبل شویی مبل واش تماس بگیرید و خدمات تخصصی را از متخصص های ما بخواهید.

آیا دستگاه مبل شویی به مبل آسیب وارد می کند؟ 

دستگاه مبل شویی و شستشوی موکت در منزل یا بهتر بگویم دستگاه خشکشویی مبل و موکت به هیچ عنوان به مبل و موکت آسیب نمی زند. این دستگاه ها به صورت تخصصی ساخته شده است و باید برای شستشو نیز متخصص ها از آن استفاده کنند. این دستگاه ها علاوه بر تمیز کردن و شستشوی مبل ها در طول عمر آنها خیلی مفید و موثر هستند. یعنی به مبل کمک می کنند که بیشتر عمر کند. شستشوی مبل های خود را با دستگاه انجام دهید این دستگاه ها با ضمانت شستشوی مبل را انجام می دهند و هیچ آسیبی به مبل وارد نمی کنند. متخصص های ما برای شستشوی هر نوع مبلب با دستگاه آموزش دیده اند و آماده ارائه خدمات تخصصی به همشهریان در تهران و کرج می باشد. مبل های خود را به متخصص هایی که با دستگاه مبل می شویند بسپارید.

موکت شویی در منزل

مبل شویی در منزل چقدر زمان نیاز دارد؟

مبل شویی با دستگاه در منزل زمان زیادی نمی خواهد. ما با دستگاه در کمترین زمان لازم و با بهترین نوع مواد شوینده می توان شستشوی مبل را انجام داد. اگر کسی بخواهد که شستشوی مبل را به متخصص های ما بسپارد این خدمات به صورت تخصصی و با دستگاه انجام می شود و زمان زیادی هم نمی خواهد. اما اگر کسی بخواهد که مبل های خود را در منزل بدون دستگاه و بدون کمک متخصص ها انجام دهد زمان زیادی لازم می باشد. مثلا اگر بخواهید که یک دست مبل هفت نفره را شستشو دهید حداقل به نصف روز زمان نیاز دارد تا آن را شستشو دهد و تمیز کند. حتی مبل هایی که به صورت سنتی شسته شده است به یک روز وقت نیاز دارد تا خشک شود. اما اگر مبل را با دستگاه شستشو دهید در کمتر از یک ساعت شستشوی مبل انجام می شود. مبل هایی که با دستگاه شسته شده در کمتر از سه ساعت قابل استفاده می باشد

موکت شویی در منزل با دستگاه 

موکت این روز ها با تنوع زیادی در بازار وجود دارد. شرکت ها برای تنوع زیاد و طرح های مختلف موکت ها را با انواع گوناگون روانه بازار کرده اند. به دلیل تنوع زیاد موکت ها این روز ها خانم ها از آن در زیبای خانه استفاده می کنند. مثلا برای اتاق بچه از موکت های طرح دار و عروسکی و برای اتاق خواب از رنگ های شاد استفاده می کنند. یا می توان گفت که برای راه پله ها و راه رو ها از رنگ های تیره استفاده می کنند. یا می توان گفت که این روز ها صاحب شرکت ها برای زیبای و دکوراسیون سالن ها و اتاق ها از موکت استفاده می کنند.

این موکت ها به دلیل رفت و آمد زیاد در معرض آلودگی و کثیفی می باشند. اگر موکت ها به هر دلیلی کثیف شوند از زیبای خانه و شرکت کم می شود. شما باید برای موکت شویی در منزل و شستشوی موکت های خود در منزل و محل کار با یک شرکت متخصص تماس بگیرید. شستشوی انواع موکت در منزل و محل کار با دستگاه انجام می شود برای شستشوی موکت های خود با شرکت مبل واش تماس بگیرید.

شرکت مبل واش شستشوی انواع موکت های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده در محل انجام می دهند. شستشوی موکت به صورت تخصصی و با بهترین نوع مواد شوینده توسط استادکار های آموزش دیده انجام می شود. موکت های خود را در محل در هر کجا از تهران و کرج که هستید به متخصص های موکت شویی مبل واش بسپارید. موکت شویی در منزل تهران با دستگاه به صورت ویژه و تخصصی انجام می شود. ما شستشوی انواع موکت را در منزل و شرکت شما به صورت تخصصی و با دستگاه شستشو می دهیم. می توانیدذ با خیال راحت موکت های خود را به متخصص های ما بسپارید.

فرش شویی در منزل

انواع خدماتی که در منزل با دستگاه انجام می شود کدامند؟

 1. مبل شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده درجه یک ( نانو، تگزاپون و شامپوی ایرانی )
 2. فرش شویی در خانه با دستگاه بدون ارسال به کارخانه و بدون کثیف کاری در محل
 3. موکت شویی در محل با دستگاه برای انواع موکت های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده
 4. شستشوی انواع صندلی های نهار خوری، صندلی رستوران ها، تالار ها، سینما ها و شرکت ها
 5. خشکشویی خوشخواب در آپارتمان با دستگاه بدون جا به جایی بر روی تخت
 6. شستشوی انواع تابلو فرش ها بدون باز کردن آن تابلو های ابریشمی، دستی و ماشینی 
 7. شستشوی انواع پشتی های ماشینی و دستی برای کافه ها و باغچه رستوران ها
 8. شستشوی صندلی انواع ماشین های ایرانی و خارجی در محل با دستگاه در کمترین زمان

شستشوی تشک خوشخواب در محل با دستگاه

تشک های خوشخواب در بازار از تنوع زیادی برخوردار است. خیلی از آنها از جنس خوب و عالی می باشند. اما بعضی از تشک های معمولی بر اثر استفاده دچار بو گرفتگی و لکه می شود و نیاز به شستشو دارد. خوابیدن و استراحت کردن بر روی تشک هایی که دارای بو و یا لکه های کثیفی باشد خوش آیند نیست. تشک های تخت و خواب و خوشخواب همانند هر وسیله یا وسایل دیگر نیاز به شستشو دارد. ما در منزل و بر روی تخت و بدون جا به جایی کلیه خوشخواب ها را با دستگاه شستشو می دهیم. شستشو و یا خشکشویی خوشخواب در منزل توسط استادکار ها انجام می شود.

اگر در منزل و یا محل کار و یا در خوابگاه ها از هر نوع تشکی که استفاده می کنید قابل شستشو می باشد. شستشو با دستگاه به صورت تخصصی و با ضمانت در محل انجام می شود. خشکشویی بر روی تخت بدون ریزش آب و بدون کثیف کاری انجام می شود. ما علاوه بر شستشو و تمیز کردن تشک ها تمام لکه های آن را با مواد لکه بر از بین می بریم. می توانید با خیال راحت تشک های خوشخواب خود را به متخصص های ما بسپارید تا شستشو دهند.

خشکشویی و شستشوی تشک خوشخواب در محل با دستگاه به صورت ویژه انجام می شود. وقتی تشک ها در اثر استفاده دچار آلودگی و کثیفی می شوند چاره ای جز شستن ندارید. اما اگر تشک ها فقط چند لکه سطحی داشته باشد نیازی به کامل شستشو دادن نیست و می توانید فقط لکه ها را شستشو دهید. اما اگر خوشخواب ها خیلی کثیف بود و دارای لکه های قابل دید بود باید آن را با دستگاه شستشو دهید. ما این خدمات را در منزل و در محل شما با نظارت مشتری انجام می دهیم. این روز ها شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه بهترین روش می باشد. می توانید خوشخواب های خود را به متخصص های ما بسپارید.

خشکشویی خوشخواب در منزل

فرش شویی با دستگاه در خانه 

فرش شویی با دستگاه در منزل به صورت تخصصی و خشکشویی می باشد. بهترین و با کیفیت ترین شستشو را از متخصص های ما بخواهید. ما کلیه سرویس کار های خود را برای شستشوی انواع فرش در منزل آموزش داده ایم. ما این خدمات را به صورت تخصصی و با دستگاه های پیشرفته در کمترین زمان انجام می دهیم. می توانید هر نوع فرشی که دارید را در منزل با دستگاه شستشو دهید. شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستی، ابریشمی، آنتیک و فرش های خارجی را با دستگاه شستشو انجام می شود.

شستشوی انواع فرش با دستگاه توسط استادکار هاید آموزش دیده و متخصص انجام می شود. شما می توانید فرش های خود را به کارگاه های قالیشویی نفرستید ما فرش را کامل در منزل تمیز می کنیم. در کمترین زمان ممکن بدون ریزش آب و کثیف کاری خدمات شستشوی فرش انجام می دهیم. عالی ترین کیفیت و بهترین خدمات را از ما بخواهید. فرش شویی در خانه بهترین و مقرون به صرفه ترین نوع شستشو می باشد که با نظارت مشتری انجام می شود. . فرش های خود را به قالیشویی ها و فرش شویی های مجاز و معتبر بسپارید. فرش شویی در منزل با دستگاه و مواد شوینده درجه یک انجام می شود.

این روز ها با توجه به دستگاه های مدرن و پیشرفته شستشوی فرش در منزل خیلی راحت شده است. این دستگاه ها برای کلیه فرش ها قابل استفاده می باشد. این امکان را فراهم کرده که با در دست داشتن مواد شوینده و دستگاه به راحتی فرش را در منزل شستشو داد. اگر می خواهید که شستشوی فرش در منزل را با دستگاه انجام دهید کافیست که با ما تماس بگیرید. بهترین و با کیفیت ترین نوع شستشو در منزل تهران را از ما بخواهید. این نوع شستشو با شستشوی قالیشویی فرق دارد. در این خدمات شستشو به صورت روشویی انجام می باشد.

موکت شویی در منزل

چه فرشی را می توان در منزل با دستگاه شستشو دارد؟

 1. شستشوی اواع فرش ماشینی معمولی و ساده
 2. شستشوی انواع فرش های دستبافت معمولی و لاکی 
 3. شستشوی انواع فرش های ماشینی خارجی 
 4. شستشوی انواع فرش های دستبافت آنتیک و درجه یک
 5. شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم
 6. شستشوی انواع فرش های ماشینی ترک، بلژیکی، ماکارونی و گل برجسته
 7. شستشوی انواع فرش های گیاهی و عتیقه بدون تداخل رنگ

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.