کد خبر : 33021 / /
/

آشنایی با متخصصین لوله بازکنی تهران

آشنایی با متخصصین لوله بازکنی تهران

 

 

آشنایی با متخصصین لوله بازکنی تهران

تاسیسات ساختمان بخش حیاتی یک ساختمان هستند به خصوص شبکه فاضلاب ساختمان ، اگر این شبکه فاضلاب دچار گرفتگی و یا ترکیدگی شود مشکلات اساسی برای ساکنین به وجود می آورد گرفتگی لوله های فاضلاب میتواند ناشی از ورود ذرات ریز غذا ، پوست میوه ، خاک، تفاله چای ، وارد شدن پرز و مو ، وارد شدن تکه پارچه ها ی کوچک ، کاغذ و ...... باشد .برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب نیاز هست با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند و مشکل را برطرف کنند.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب

مانیتور 23.8 اینچ huawei مدلad80hw

کاهش قابل توجه سرعت جریان آب به فاضلاب

ظاهر شدن بوی نامطبوع از دریچه فاضلاب

برگشت فاضلاب به داخل کاسه توالت یا سینک ظرفشویی و یا کف حمام

روش های حرفه ای لوله بازکنی

1: فنر لوله بازکنی برقی

2:فنر لوله بازکنی دستی

3:لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا

 

نحوه کار با دستگاه تراکم هوا

نحوه کار با لوله بازکنی دکتر لوله  با دستگاه تراکم هوا که به آن پمپ تراکم هوا نیز گفته میشود به اینصورت می باشد که هوا را درون مخزن خود متراکم و انباشته می کند و متخصص لوله بازکن شلنگ مربوط به آن را درون لوله فاضلاب قرار میدهد و با زدن دکمه ای که روی دستگاه پمپ تراکم هوا تعبیه شده هوای ذخیره شده وارد لوله فاضلاب میشود و با این حجم از هوا گرفتگی حرکت کرده و باعث باز شدن لوله فاضلاب میشود.

 

برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب تا حد امکان، توصیه های زیر رعایت شود:

1 :روغن پخت و پز را در سینک ظرفشویی نریزد به مرور زمان باعث چسبیدن این ذرات روغن در لوله های فاضلاب میشود و در نهایت باعث گرفتگی لوله های فاضلاب میشود. شایع ترین علت گرفتگی فاضلاب، چربی است. بعد از شستن ظروف به تدریج روی دیواره لوله ها جمع می شود، مخصوصا اگر آنها را با آب سرد بشویید یا از مواد شوینده بی کیفیت استفاده کنید.

 

 

2: قبل از شستن ظروف داخل سینک ظرفشویی، باید آنها را از باقیمانده مواد غذایی ، یا باقیمانده پوست میوه ، یا تفاله های چای تمیز شود.

3: دریچه تخلیه در سینک ظرفشویی باید دارای درپوش مناسب باشد تا از ورود تکه های کوچیک مواد غذایی جلوگیری شود

4: توصیه می شود هر ماه سیفون فاضلاب در زیر سینک ظرفشویی با مواد خانگی یا شیمیایی ساده تمیز و پاکسازی شود. هفته ای یک بار از محلول سرکه و نوشابه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه استفاده کنید. این روش ساده نه تنها لوله ها را از گرفتگی نجات می دهد، بلکه از ایجاد بوی نامطبوع نیز جلوگیری می کند.

5: ظروف چرب و سایر موارد را با مواد حل کننده چربی و آب داغ بشویید.

6: ورود پرزها و موها هم باعث گرفتگی لوله های فاضلاب میشود از داخل شدن مو و پرز به داخل لوله های فاضلاب جدا خوداری کنید.

7: افتادن تک پارچه و یا کاغذ و یا هر اشیاء کوچک دیگری در مسیردریچه های لوله های فاضلاب باعث گرفتگی لوله های فاضلاب میشود حتما این مورد را هم در نظر داشته باشید و از ورود اشیاء کوچک و نرم به داخل لوله های فاضلاب جلوگیری کنید.

 

خرید آنلاین مانیتور ایسوس مدل وی اس 197 دی ای با قیمت فوق العاده ( فقط...

مهمترین عواملی که روی قیمت لوله بازکنی تاثیر میگذارد

1: تجهیزات استفاده شده برای لوله بازکنی

2: میزان سختی و گرفتگی لوله فاضلاب

3: زمان صرف شده برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

4: برای باز کردن لوله فاضلاب نیاز به کنده کاری محل گرفتگی هست یا خیر

5: طول لوله فاضلاب گرفته شده

تخلیه چاه چیست؟

هر ساختمانی برای جمع آوری فاضلاب های ایجاد شده توسط ساکنین نیاز به حفر چاه دارد چاه فاضلاب بعد از مدتی پر شده و نیاز به تخلیه دارد برای تخلیه چاه باید از شرکت های معتبر تخلیه چاه در این زمینه استفاده کنید .

1: ایجاد بوی بسیار نامطبوع

2: ایجاد نم در اطراف و دیوارهای نزدیک چاه فاضلاب

3:بالا زدن فاضلاب از لوله های فاضلاب

4: وجود حشرات موذی

5: نشیت زمین اطراف چاه

برای تخلیه چاه فاضلاب باید چه اقدامی انجام شود؟

با توجه به علائم پر شدن چاه فاضلاب فورا باید برای تخلیه چاه باید با شرکت های معتبر تخلیه چاه تماس گرفته شود از آنجایی که ساختمانها نقشه زری ساختی مشخصی ندارند پیدا کردن چاه فاضلاب بسیار سخت میباشد اما شرکت های تخلیه چاه با استفاده از دستگاههای مخصوصی که دارند سریع محل چاه را پیدا کرده و اقدام به تخلیه چاه فوری می کنند.

 

 

شرکت لوله بازکنی دکتر لوله با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان می باشد.

شمال تهران : 22422050

غرب تهران :44434040

شرق تهران :77506005

جنوب تهران :66888080

مرکز تهران :66888080  88683939

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.