کد خبر : 32060 / /
/

معرفی بهترین مرکز سرویس و تعمیر پکیج در تهران + آدرس و شماره تماس

 

 

اگر شما هم تا کنون برای تعمیر پکیج در تهران چالش داشته‌اید و نمی‌دانستید که کدام مرکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر پکیج در تهران معتبر است تا بتوانید برای تعمیر دستگاه خود به آن مراجعه نمایید، این صفحه متعلق به شماست. ما در این متن قصد داریم تا مطالبی را در رابطه با تعمیرات پکیج در تهران برای شما ارائه کنیم که چالش‌هایتان را برطرف کند.

با توجه به اینکه مراکز ارائه‌دهنده این خدمات و یا افرادی که خود را متخصص تعمیر این دستگاه‌ها معرفی می‌کنند زیاد است، همواره انتخاب کردن کمی سخت خواهد بود. همچنین تخصص فرد به دلیل حساسیت تعمیرات پکیج بسیار اهمیت دارد که کار انتخاب را سخت‌تر می‌کند؛ از این‌رو پیشنهاد می‌کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

مشکلاتی که پکیج‌ها را گرفتار می‌کنند!

 

در گام اول قصد داریم تا اختلالاتی را معرفی می‌کنیم که دستگاه شما ممکن است به آن‌ها گرفتار شود. در صورتی که هر کدام از موارد زیر برای دستگاه پکیج شما اتفاق افتاد باید برای تعمیر آن اقدام نمایید. در واقع در شرایط زیر شما نیازمند استفاده از خدمات تعمیر پکیج خواهید بود از جمله:

 • گرمای کم رادیاتورها: پکیج‌ها کار می‌کنند تا آب را گرم کرده و در نهایت با انتقال دادن آن به محیط و رادیاتورها محیط را گرم می‌کنند. در صورتی که شما گرمای کافی از رادیاتورها دریافت نمی‌کنید، نشان می‌دهد که پکیج به درستی کار نمی‌کند؛ در نتیجه باید برای تعمیر کردن آن اقدام نمایید.
 • بین آب مصرفی و سیستم گرمایشی تفاوت دما وجود دارد: اگر دستگاه شما ایرادی نداشته باشد، آبی که برای مصرف وجود دارد با آبی که در لوله‌های سیستم گرمایشی در جریان است باید یک دما داشته باشند. در صورتی که شاهد اختلاف دما میان این دو آب بودید بدان معنی است که ایرادی در عملکرد دستگاه شما هست و باید تعمیر شود.
 • میزان دمای آب مصرفی کم است: همه پکیج‌ها درجه تنظیم دما دارند و باید دمای آب مطابق با درجه‌ای باشد که شما به دلخواه خود تنظیم کرده‌اید. چنانچه اختلافی میان دمای تنظیم شده با دمایی که آب مصرفی دارد مشاهده نمودید باید به فکر پیدا کردن یک تعمیرکار باشید.
 • روشن شدن پکیج به حالت انفجاری: چنانچه به هنگام روشن کردن پکیج مشاهده کردید که انفجاری رخ داد باید بدانید که دستگاه شما ایرادی دارد. در چنین شرایطی حتما با یک تعمیرکار ماهر ارتباط بگیرید.
 • کم شدن فشار آب به صورت پیوسته: از جمله مواردی که در عملکرد پکیج اختلال ایجاد می‌کند کم بودن فشار آب است. اگر شاهد بودید که فشار آب دستگاه شما به صورت پیوسته کاهش می‌یابد باید در اسرع وقت با یک مرکز تعمیرات پکیج دیواری ارتباط بگیرید. از آنجایی که این مسئله اهمیت زیادی دارد، تاخیر در این کار ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند.
 • افزایش فشار را با افزایش دما تجربه کنید: افزایش فشار آب هم‌زمان با زیاد شدن دمای آن نشان‌دهنده اختلال در دستگاه پکیج شما است؛ از این‌رو باید نسبت به تعمیر دستگاهتان اقدام نمایید.
 • نوسان داشتن دمای آب: نوسانی بودن دمای آب مصرفی نیز نشان‌دهنده اختلال عملکردی دستگاه شما است. اگر ثباتی در دمای آب وجود نداشت حتما با مراکز ارائه خدمات تعمیر پکیج ارتباط بگیرید.
 • افزایش اتوماتیک فشار آب: همانطور که اشاره کردیم مسئله فشار آب در پکیج‌ها بسیار اهمیت دارد. در صورتی که فشار آب دستگاه شما به صورت خودکار مدام افزایش می‌یابد تا جایی که شیر اطمینان پکیج نیز فعال می‌شود، حتما برای تعمیر پکیج اقدام کنید.
 • توقف پمپ پکیج: پمپ پکیج یکی از قطعات مهم این دستگاه است که به انتقال آب در سیستم کمک می‌کند. در صورتی که این قطعه از دستگاه شما متوقف شد و دیگر کار نکرد، نیاز دارید هر چه سریعتر با یک مرکز تعمیرات پکیج ارتباط بگیرید. لازم به ذکر است که اگر صداهایی از پمپ پکیج شنیدید که عادی نبود نیز باید برای بازدید و تعمیر با یک تعمیرکار هماهنگ نمایید.
 • صداهایی از پکیج شنیده شود که عادی نیست: کار کردن دستگاه پکیج همراه با صدا است که معمولا زیاد نیست و حالت طبیعی دارد. در صورتی که صداهایی از دستگاهتان شنیدید که عادی نیستند نشان از ایراد دستگاهتان دارد. در چنین شرایطی که صداهای بلندی از دستگاهتان می‌شنوید باید با یک تعمیرکار ماهر برای بازدید ارتباط برقرار کنید.
 • یخ‌زدگی آب در دستگاه پکیج: بدیهی است که مشاهده یخ‌زدگی آب در دستگاهی که وطیفه گرم کردن آب را دارد نشان‌دهنده خرابی آن دستگاه بوده و لازم است در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام کنید. چنانچه این اتفاق برای دستگاه شما افتاد خیلی سریع با نمایندگی‌های معتبر تعمیرات پکیج تماس بگیرید.

این خدمات توسط سرویس‌کاران پکیج‌ ارائه می‌شود:

خدمات سرویس و تعمیر پکیج در تهران و کرج

افرادی که در حوزه تعمیر و سرویس پکیج‌ها فعالیت می‌کنند خدمات مختلفی ارائه می‌دهند که به طور کلی عبارت است از:

 • نصب نمودن انواع دستگاه‌های پکیج دیواری و زمینی
 • رفع نشتی آب در سیستم گرمایشی و سرمایشی
 • گرفتن رسوبات از سیستم با اسیدشویی
 • انجام سرویس‌های دوره‌ای پکیج‌ها
 • عوض کردن قطعه‌های مختلفی از پکیج مانند شیر اطمینان، فیلتر‌ها، پمپ پکیج و... یا تعمیر این قطعات

بسیاری از مردم خودشان برای تعمیر پکیج دست به آچار می‌شوند تا از خرج های اضافی جلوگیری کنند اما جالب است بدانید که در عمده مواردی که افراد بدون دانش فنی اقدام به تعمیرات پکیج می‌کنند، قطعات حساس این دستگاه گرمایشی مانند برد، پمپ، مشعل و مبدل‌های پکیج را خراب کرده و هزینه تعمیر آن را دو چندان می کنند؛ زیرا تعمیر پکیج یک کار بسیار تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکاران و تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب انجام شود.

انتخاب بهترین مرکز تعمیر پکیج در تهران، دغدغه این روز های پایتخت نشینان

پرجمعیت‌ترین شهر ایران که جمعیتی میلیونی دارد، تهران است. شما در هنگام تعمیر پکیج در تهران گزینه‌های زیادی برای انتخاب خواهید داشت که هر کدام از آن‌ها به صورت منحصر به فردی خدمات خود را ارائه میکنند.

بهترین مرکز تعمیرات پکیج تهران

نکته‌ای که شما قبل از هرگونه اقدام برای تعمیر پکیج حتی اطلاع از قیمت تعمیر پکیج لازم است به آن دقت داشته باشید، محل سکونتتان است. وسعت کلانشهر تهران به قدری زیاد است که برخی از مجموعه‌ها تنها یک منطقه از آن را پوشش می‌دهند؛‌ برای مثال تعمیر پکیج در شمال تهران را فقط پوشش داده و در سایر مناطق خدماتی ارائه نمی‌دهد. پس اگر بر فرض مثال شما ساکن شرق تهران هستید و نیازمند فردی برای تعمیر پکیج در شرق تهران هستید، حتما به دنبال مجموعه‌ای باشید که خدمات تعمیر پکیج  را در این منطقه پوشش می‌دهد.

توجه به برند، یک معیار مهم هنگام تعمیر پکیج در تهران 

برند دستگاه‌های پکیج در زمانی که می‌خواهید برای تعمیر آن اقدام کنید اهمیت دارد. به عبارت دیگر هستند افرادی که فقط برای تعمیر یک برند تخصص داشته و تجربه‌ای برای برندهای دیگر ندارند. هنگامی که می‌خواهید خدمات تعمیر پکیج در تهران دریافت نمایید به این مسئله نیز دقت داشته باشید.

تعمیرات انواع برند پکیج گرمایشی در تهران و کرج

از آنجایی که تنوع برندهای موجود در بازار ایران زیاد است، تعمیرکاران زیادی نیز هستند که مختص یک برند فعالیت کنند؛ به همین دلیل توصیه می‌کنیم که قبل از دریافت خدمات تعمیر پکیج در تهران حتما به برند خود توجه کرده و مطمئن شوید که تعمیرکار شما تسلط کافی روی سیستم مربوط به برند شما را دارد. معروف ترین برند های پکیج دیواری در تهران که تعمیرکاران بیشتر به آنها برخورد میکنند، عبارتند از:

 • گلدیران؛
 • بوتان؛
 • ایران رادیاتور؛
 • لورچ؛

تعمیرات پکیج گلدیران در تهران

برند گلدیران سال‌ها است که در بازار ایران پکیج‌هایی را عرضه کرده است و با نمایندگی‌های خود خدمات پس از فروش را نیز ارائه می‌دهد. همچنین مراکز و نمایندگی‌های زیادی هستند که خدمات تعمیر پکیج گلدیران در تهران را ارائه می‌کنند.

نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در تهران

از جمله برندهای معتبر در بازار پکیج‌های ایران، بوتان است. شما برای تعمیر پکیج بوتان در تهران، می‌توانید به نمایندگی‌های معتبر این برند در سراسر تهران طبق محل زندگی خود مراجعه کنید. برای مثال افراد ساکن غرب تهران می‌توانند با نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران ارتباط برقرار کنند،

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران

ایران رادیاتور برندی مشهور برای پکیج‌ها است که سهم زیادی در بازار ایران دارد. این برند انواع مختلفی از پکیج‌ها و سیستم‌های گرمایشی را در بازار عرضه کرده است و نمایندگی‌های معتبری برای خدمات پس از فروش دارد. در صورتی که نیازمند تعمیرات پکیج در تهران شدید و برند دستگاه شما ایران رادیاتور است اصلا نگران نباشید؛ زیرا تهران سرویس یار خدمات خود را برای این برند نیز ارائه می‌دهد.

تعمیر پکیج لورچ در تهران

نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ تهران  انواع خدمات پس از فروش را برای دستگاه‌های این برند ارائه می‌دهد. اگر شما نیاز به خدمات تعمیر پکیج در تهران داشتید و برند دستگاهتان لورچ است با خیال راحت می‌توانید به یکی از نمایندگی های تعمیر پکیج لورچ در تهران زنگ بزنید، نمایندگی لورچ فرد ماهری را برای شما خواهد فرستاد

نتیجه و جمع‌بندی

پکیج‌ها رکن اساسی یک سیستم گرمایشی هستند و در واقع آن‌ها هستند که سیستم گرمایشی را به وجود می‌آورند. در صورتی که این دستگاه به خوبی کار نکند کل سیستم گرمایشی شما از کار خواهد افتاد. چنانچه پکیج شما دچار اشکال شد و عملکرد صحیحی نداشت نیاز به خدمات تعمیر پکیج خواهید داشت. ما در این مقاله سعی کردیم مطالبی را در رابطه بهترین مرکز تعمیرات پکیج در تهران بیان کنیم تا در صورت نیاز به این نوع خدمات چالشی برای شما وجود نداشته باشد.

با وجود مجموعه تهران سرویس یار دغدغه‌ای برای تعمیر پکیج دیواری در تهران وجود نخواهد داشت؛ زیرا این مجموعه بهترین خدمات را با اعزام بهترین نیروها برای شما ارائه خواهد کرد.

منبع: https://tehranserviceyar.com/

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.