کد خبر : 26215 / /
/

 

 

بهترین و با کیفیت ترین شستشوی مبل در منزل با دستگاه توسط مبل شویی پاک سیما انجام می شود. می توانید برای شستشوی مبل های خود در منزل با نزدیک ترین شعبه ما تماس بگیرید. شستشو با دستگاه و مواد شوینده نانو و تگزاپون با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت انجام می شود. مبل شویی پاکسیما با سال ها تجربه و تخصص در زمینه شستشوی مبل و موکت در تمام نقاط و محدوده های تهران و کرج فعالیت دارد. می توانید برای شستشوی مبل های خود در تهران و کرج در سایت مبل شویی پاک سیما سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید. مبل شویی در منزل جزو تخصص های اصلی شرکت ما می باشد که توسط استادکار های آموزش دیده و با تجربه در محل و منزل مشتری به صورت تخصصی انجام می شود. مبل های خود را به متخصص های آموزش دیده و معتبر بسپارید تا همیشه مبل های تمیز و بدون لک داشته باشید.

مبل شویی در تهران با دستگاه

مبل و صندلی از آن دسته وسایلی هستند که این روز ها در تمام خانه ها و شرکت ها وجود دارد. این وسایل این روز ها در روستا ها نیز استفاده می شود. حتی خیلی از خانم های خانه دار و با سلیقه برای دکوراسیون و زیبای خانه خود از مبل استفاده می کنند. مبل برای استفاده مهمانی و نگاه کردن به فیلم و سریال می باشد حتی بعضی ها از مبل برای استراحت کردن استفاده می کنند. این مبل ها به دلیل استفاده زیاد و همیشگی در معرض آلودگی و کثیفی می باشد و نیاز به شستشو دارد. شما باید مبل های خود را هر شش ماه یک بار شستشو دهید تا تمیز باشد اگر مبل را دیرتر از وقت خود شستشو دهید چرک مرد می شود و این چرک ها باعث از بین رفتن پارچه مبل و جهار چوب آن نیز می شود. پس مبل های خود را برای شستشو به مبل شویی های معتبر و مجاز بسپارید.

مبل شویی در تهران با سال ها تجربه و تخصص عضو رسمی اتحادیه می باشد. ما تمامی سرویس کار های خود را در تهران و کرج برای شستشوی انواع مبل در منزل آموزش داده ایم و این خدمات را با ضمانت در منزل انجام می دهیم. مبل شویی با دستگاه به صورت حرفه ای و با بهترین مواد شوینده نانو و تگزاپون در محل کار شما و منزل مشتری با نظارت خود مشتری انجام می شود. مبل شویی باید تخصص های کافی و دستگاه های مکانیزه برای شستشوی مبل ها داشته باشد تا بتواند به راحتی شستشوی انواع مبل را در منزل بدون ریزش آب و کثیف کاری انجام دهد. اگر می خواهید که مبل های خود را در منزل به یک متخصص و یک شرکت مجاز بسپارید مبل شویی همسایه با سال ها تجربه آماده ارائه خدمات به همشهریان تهران و کرج آماده می باشد.

 

مبل شویی در منزل با دستگاه چگونه انجام می شود؟

مبل شویی در منزل با دستگاه به صورت حرفه ای توسط استادکار های آموزش دیده انجام می شود. این دستگاه ها در منزل در چند مرحله شستشو انجام می دهد و مبل را تمیز و کامل شستشو می دهند. این دستگاه دارای یک مخزن آب برای حل کردن آب و مواد شوینده می باشد که به آن پمپ یا سمپاش نیز می گویند. یک دستگاه دیگه ای به نام دریل که دو فرچه دارد یکی ثابت برای جلوگیری از کثیفی کاری و ریختن آب به درو دیوار و دیگری متحرک برای شستشوی مبل می باشد. یک مخزن آب دیگر با نام راداکتور و یا وکیوم می باشد که دارای دو یا سه  موتور پرقدرت می باشد که آب و مواد شوینده استفاده شده روی مبل را وکیوم می کند و در مخزن خود قرار می ریزد. بعد از شستشو و وکیوم مبل نیازی به هوای آزاد ندارد و بعد از سه الی چهار ساعت خشک و قابل استفاده می باشد.

مبل شویی در محل

آیا مبل شویی در منزل زمان زیادی نیاز دارد؟

خیر مبل شویی در منزل با دستگاه زمان زیادی نمی خواهد. اما مبل شویی در  منزل با دستگاه و مبل شویی در منزل با دست به صورت سنتی خیلی در زمان تاثیر دارد. اگر بخواهید که مبل را در منزل با دست و آب بدون دستگاه شستشو دهید حداقل یک روز زمان لازم دارد تا آن را شستشو دهید و بتوانید تمیز کنید. به دلیل نداشتن تجربه کافی و نداشتن دستگاه آبگیر و وکیوم مبل ها یک روز  بیشتر نیاز دارد تا خشک شود. اما اگر بخواهید که مبل های خود را در منزل به یک شرکت متخصص شستشوی مبل بسپارید زمان زیادی لازم ندارد. این متخصص ها با آموزشی که دیده اند مبل را در کمتر از یک ساعت شستشو می دهند و کاملا تمیز می کنند. چون دستگاه مبل شویی اجازه نفوذ آب به داخل مبل را نمی دهد مبل ها بعد از شستشو و بعد از سه ساعت قابل استفاده می باشد. این کار بهترین راه برای شستشوی مبل در منزل می باشد.

انواع خدماتی که در منزل با دستگاه شستشو می شود کدامند؟

 • مبل شویی در منزل با دستگاه 
 • موکت شویی در محل با دستگاه برای موکت های چسبیده
 • شستشوی انواع خوشخواب در آپارتمان با دستگاه بدون جا به جایی
 • فرش شویی در منزل با دستگاه و بدون ارسال به کارخانه قالیشویی
 • شستشوی انواع تابلو های تزئینی و ابریشمی با ضمانت
 • شستشوی انواع پشتی های دستی و ماشینی در منزل و کافه سنتی ها
 • شستشوی انواع صندلی های نهارخوری، صندلی رستوران ها، تالارها 

موکت شویی در منزل

موکت شویی در محل با دستگاه

موکت شویی یکی دیگر از خدمات ما در منزل می باشد. شرکت های تولیدی موکت این روز ها موکت ها را با طرح و نقشه های رنگاورنگ می بافند. به دلیل تنوع زیاد موکت ها خیلی از شرکت ها برای زیبای شرکت خود سالن و اتاق ها را کامل موکت می کنند. این موکت ها در اثر رفت و آمد و استفاده همیشگی نیاز به شستشو دارد باید آن را به یک متخصص موکت شویی در محل خود بسپارید. ما متخصص های خود را برای شستشوی انواع موکت در منزل و محل کار آموزش داده ایم و آماده ارائه خدمات موکت شویی به کلیه مشتریان عزیز می باشیم. موکت شویی در منزل با دستگاه با هزینه ای پایین و با خدماتی با کیفیت می باشد.

می توانید برای شستشوی انواع موکت در منزل، محل کار، سالن اجتماعات، سالن های نمایشگاه، سالن شرکت ها، اتاق مدیران را به ما بسپارید. شستشوی موکت به صورت تخصصی و در کمترین زمان با عالی ترین کیفیت انجام می شود. موکت شویی پاک سیما در این سال ها با تخصص و تجربه ای که دارد جزو متخصص ها و شرکت های نمونه در شستشوی موکت می باشد. اگر می خواهید که موکت های خود را شستشو دهید آن را به ما بسپارید. با بهترین شستشو در محل با نظارت خود مشتری شستشو انجام می دهیم. مشتریان می توانند در منزل نظرات خود را نیز به متخصص هایی که خدمات ارائه می کنند بدهند.

فرش شویی در منزل با دستگاه

فرش شویی در منزل با دستگاه برای شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستی، اعلا، ابریشم، گل ابریشم، تمام ابریشم می باشد. این شستشو در اصل خشکشویی می باشد و به هیچ عنوان آبکشی نمی شود. اگر مشتریانی که فرش آنها نیاز به آبکشی شرعی دارد باید آن را به مراکز قالیشویی بسپارد که ما آن را نیز انجام می دهیم. اما حرف اصلی ما در باره فرش شویی این است که فرش های خود را در منزل با دستگاه شستشو دهید. این شستشو خیلی مفید و مقرون به صرفه می باشد. با کمترین هزینه در محل بدون جا به جایی و ارسال فرش به کارخانه فرش های خود را شستشو دهید.

فرش شویی در منزل با دستگاه به صورت خشکشویی انجام می شود. کسانی که وقت کافی برای شستشوی فرش خود ندارند و نمی توانند که سه روز بدون فرش باشند می توانند از این خدمات در منزل استفاده نمایند. خشکشویی فرش در منزل با دستگاه به صورت حرفه ای و در کمترین زمان ممکن شستشو انجام می شود این شستشو چون خشکشویی می باشد و فرش کامل خیس نمی شود به هوای آزاد و یا بردن به پشت بام برای خشک شدن نیاز ندارد فقط سه ساعت بر روی آن راه نروید تا کامل خشک شود و قابل استفاده باشد. فرش ها وقتی خشکشویی می شود از نظر اسلامی رفع نجاست و یا آبکشی نمی شود این موضوع را در نظر داشته باشید.

فرش شویی در منزل

شستشوی خوشخواب در آپارتمان با دستگاه

شستشو و خشکشویی خوشخواب در منزل و آپارتمان بر روی تخت به صورت ویژه انجام می شود. ما یک سوم از عمر خود را بر روی تشک های خوشخواب در حال استراحت هستیم. اگر خوشخواب کثیف و یا دارای بوی بد باشد نمی توان خواب خوب و رویای بر روی آن داشته باشید. شما می توانید برای شستشوی خوشخواب های خود از متخصص های ما کمک بگیرید. با به بازار آمدن دستگاه های مبل شویی این روز ها می توان به راحتی خوشخواب را در منزل شستشو داد.

اگر به خاطر داشته باشید در زمان های قدیم برای شستشوی خوشخواب آن را به حیاط خانه یا پشت بام می آوردند تا شستشو دهند. یا آن را برای شستشو به مراکز قالیشویی می سپاردند تا شستشو دهند. این خدمات پر هزینه و چند روز زمان نیاز داشت تا شستشو انجام شود و آن را به منزل برگردانند. یا خوشخوابی که در پشت بام شسته می شد به دلیل نداشتن مکنده برای آبکشی خوشخواب بعد از شستشو زرد می شد. اما این روز ها با دستگاه مبل شویی خوشخواب را بدون جا به جایی در منزل بر روی تخت شستشو می دهند. بعد از شستشو با مکنده آب و کف روی تشک را جمع آوری می کنیم تا تشک خشک شود. تشک بعد از شستشو و وکیوم کردن آن نیازی به هوای آزاد یا بیرون بردن نداردفقط کافیست که کمی آن را کج روی تخت قرار داد تا هوا از زیر آن رفت و آمد داشته باشد و خشک شود.

تعرفه شستشو و نرخ خدمات خشکشویی در منزل

قیمت مبل شویی و خدمات خشکشویی در منزل با توجه به نوع و تعداد آن می باشد. قیمت شستشوی مبل و نرخ مبل شویی از طرف اتحادیه اعلام می شود. تمام مبل شویی ها موظف به انجام این تعرفه می باشند تعرفه سالی یک بار به شرکت های مجاز داده می شود. تمامی مبل شویی ها باید از این نرخ نامه تبعیت کنند. این روز ها به دلیل زیاد بودن شرکت های خدماتی همه از تعرفه های گوناگون و قیمت های مختلفی استفاده می کنند. این نوع قیمت گذاری از طرف شرکت ها برای مشتریان ناخوشنود می باشد. به دلیل قیمت های متفاوت مشتریان سردرگم شده اند که از کدام شرکت خدمات بگیرند.

می توانید برای شستشوی مبل های خود در منزل با دستگاه و مواد شوینده استاندارد و درجه یک از مبل شویی های مجاز و معتبر استفاده کنید. این شرکت ها که ما یکی از آن شرکت های معتبر و مجاز می باشیم. ما هر ساله تعرفه و قیمت شستشوی مبل های خود را از اتحادیه مبل شویان تهران دریافت می کنیم. در طول سال با همین قیمت مصوب شده از طرف اتحادیه استفاده می کنیم. می توانید قیمت های ما را مشاهده کنید و با قیمت شستشوی شرکت های معتبر و مجاز دیگر در محل خود مقایسه کنید بعد از آن با ما می توانید از طریق سایت مبل شویی پاک سیما ثبت سفارش نمایید. ما در کمترین زمان ممکن بهترین شستشو با عالی ترین کیفیت را با قیمت و تعرفه اتحادیه به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. مبل های خود را با قیمت ثابت به مبل شویی های معتبر و مجاز بسپارید.

موکت شویی در محل

عواملی که در افزایش قیمت مبل شویی تاثیر دارد کدامند؟

 1. تعداد چند نفره بودن مبل ها نه نفره یا بیشتر و هفت نفره یا کمتر 
 2. نوع و جنس مبل ها و پارچه مبل ایرانی یا خارجی بودن
 3. تعداد تشک های دوبل نشیمن و پشتی و یا تشک های اضافه روی مبل
 4. تعداد کوسن های مبل که از مبل جدا می باشد
 5. نوع شستشوی درخواستی مشتری 
 6. شستشو با مواد مخصوص نانو
 7. لکه برداری و استفاده از لکه بر های نانوپاکر و نانو سان

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.