کد خبر : 19270 / /
/

حسابداری بخش جدایی ناپذیر از دنیای تجارت و یکی از مشاغل بسیار پیچیده محسوب می‌شود. در واقع می‌توان گفت تما‌می‌ شرکت‌ها چه شرکت‌های کوچک و چه بزرگ، برای سازماندهی کارها و معاملات خود، همیشه نیازمند اموری همچون گزارشات فصلی، مدیریت دریافت‌ها و پرداخت‌ها، ثبت معاملات و موارد دیگر هستند.

با توجه به اهمیت ویژه ای که نرم افزار حسابداری در سازمان‌ها دارد، در این مقاله می‌خواهیم یک نرم افزار حسابداری یکپارچه را به شما معرفی کنیم. در واقع قرار است به معرفی نرم افزار حسابداری فرداد بپردازیم، تقریبا می‌توان گفت نرم افزار فرداد ۴ سال است که به بازار حسابداری وارد شده است؛ ولی با این حال در مقایسه با دیگر نرم افزار‌های حسابداری بسیار درخشیده است.

معرفی نرم افزار فرداد

نرم افزار حسابداری فرداد به عنوان منحصر به فردترین و یکپارچه ترین نرم افزار حسابداری در بین سازمان‌ها و حسابداران معروف و شناخته شده است، به همین دلیل از جمله ملزومات دانسته ایم به بررسی و معرفی نرم افزار حسابداری فرداد که کاملا یکپارچه است، بپردازیم.

طراحی نرم افزار حسابداری فرداد به گونه‌ای است که بسیار کاربر پسند و آسان بوده و تما‌می کاربران به راحتی می‌توانند بدون کوچک ترین مشکلی با آن کار کنند. همین دو ویژگی کاربر پسند بودن و آسانی کار با نرم افزار حسابداری فرداد، باعث افزایش سرعت عملکرد شرکت ‌می‌شود که می‌توانند باعث محوبیت چند برابر این نرم افزار شوند.

ساختار نرم افزار حسابداری فرداد

اگر بخواهیم نرم افزار فرداد را از نظر ساختار بررسی کنیم، باید بگوییم کاملا منطبق با استانداردهای حسابداری طراحی و توسعه یافته است. نرم افزار فرداد شامل بخش‌هایی همچون تولید، فروش، انبار، اموال، دارایی، دریافت‌ و پرداخت‌ و... می‌باشد.

نرم افزار فرداد چه امکاناتی دارد؟

حال سوال است نرم افزار فرداد چه امکاناتی را دارا ‌می‌باشد؟ حتما قبل از خرید نرم افزار‌های حسابداری سعی کنید ابتدا ویژگی‌ها و امکانات آن‌ها را بشناسید تا در زمان خرید نرم افزار و کار با آن به مشکل بر نخورید. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم شما را با امکانات، بسته‌های نرم افزاری و مزایا نرم افزار حسابداری فرداد آشنا کنیم.

8

از جمله امکانات نرم افزار فرداد عبارتند از:

تعریف نامحدود صندوق و تنخواه‌دار

کد گذاری کالا با توجه به نوع و گروه کالا به صورت خودکار

ثبت خودکار فی فاکتور فروش در زمان‌های متفاوت و اعمال شرط فروش و...

امکان استفاده از 17 فیلد کمکی برای تعریف اطلاعات تکمیلی کالا در فرم خدمات و کالا

صدور اسناد انبار با مرجع فاکتور خرید و فروش، برگشت از فاکتورها و ...

امکان ریالی کردن اسناد رسید انبار با توجه به فاکتور خرید

طبقه بندی دارایی‌ها با توجه به استهلاک، روش محاسبه و محل اسقرار جمع دار و...

ثبت خودکار اسناد حقوق و دستمزد و محاسبه اتوماتیک آن

بسته‌های نرم افزار حسابداری فرداد

نرم افزار شرکتی فرداد از 4 بسته نرم افزاری تشکیل شده است، بسته نرم افزار حسابداری بازرگانی، بسته نرم افزار حسابداری تولیدی، بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری و بسته نرم افزار حسابداری خدماتی.

 1. نرم افزار حسابداری بازرگانی

بسته نرم افزار حسابداری بازرگانی فرداد شامل 5 زیر سیستم حسابداری، حقوق و دستمزد، تامین کنندگان و انبار، دریافت و پرداخت و مدیریت مشتریان و فروش است.

 1. نرم افزار حسابداری پیمانکاری

بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری فرداد از چهار ماژول تشکیل شده است که شامل حقوق و دستمزد، حسابداری، دریافت و پرداخت و تامین کنندگان و انبار می‌شود.

 1. نرم افزار حسابداری تولیدی

بسته نرم افزار حسابداری تولیدی فرداد شامل 5 زیر سیستم دریافت و پرداخت، حسابداری، اموال و دارایی ثابت، تامین کنندگان و انبار و مدیریت فروش و مشتریان می‌شود.

 1. نرم افزار حسابداری خدماتی

زیر سیستم‌های بسته نرم افزار حسابداری خدماتی فرداد از 3 ماژول دریافت و پرداخت خدماتی، حسابداری و مدیریت مشتریان و فروش تشکیل شده است.

چرا نرم افزار حسابداری فرداد؟

همانطور که گفتیم همه‌ی سازمان‌ها قبل از خرید نرم افزار حسابداری باید از ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار مطلع شوند و نرم افزاری را انتخاب کنند که از پشتیبانی حرفه ای و قابل دسترس برخوردار باشد. نرم افزار فرداد امکان پشتیبانی حرفه ای و در دسترس را برای مشتریان خود فراهم نموده است. همچنین این نرم افزار علاوه بر پشتیبانی از نرم افزار و یکپارچگی در تما‌می سیستم‌ها، امکان آموزش نرم افزار فرداد را نیز فراهم آورده است.

مزیت‌های نرم افزار حسابداری فرداد

تا اینجای مقاله شما را با چند مورد از امکانات نرم افزار فرداد آشنا کردیم. لذا از جمله بارزترین مزیت نرم افزار فرداد، امکانات کامل همراه با آموزش و پشتیبانی رایگان در اختیار کاربر می‌باشد. از دیگر مزایا نرم افزار فرداد که مهم ترین مزایا محسوب می‌شوند عبارتند از:

9

همخوانی با رشد کسب و کار (شما می‌توانید با رشد کسب و کارتان بدون تعویض نرم افزار، آن را به راحتی به نرم افزار حرفه‌ای‌تری همچون ArianERP ارتقا دهید)

 • یکپارچگی نرم افزار در همه‌ی زیرسیستم‌ها و عدم ایجاد سند دوبل
 • ارائه راهکارهایی برای شرکت‌های تولیدی، خدماتی، پیمانکاری و بازرگانی
 • تعریف کد تفصیلی در 7 سطح
 • امکان استفاده در محیط شبکه و چند کاربره بودن
 • امکان چند شرکتی و استفاده از چندین دیتابیس
 • قیمت بسیار مناسب نرم افزار نسبت به دیگر نرم افزارهای حسابداری رقبا
 • آسان بودن کار با نرم افزار و کاربر پسند بودن
 • استفاده از دمو نرم افزار به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی برای آشنایی با عملکرد نرم افزار

نحوه دریافت نرم افزار حسابداری فرداد

اگر قصد خرید نرم افزار فرداد را دارید، با سرچ‌ سایت نرم افزار فرداد در گوگل و مشخص نمودن بسته نرم افزار با توجه به نوع فعالیت سازمانتان، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا دمو را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید.

بعد از دانلود و نصب دمو نرم افزار فرداد بدون هیچ گونه محدودیت زمانی می‌توانید با آن کار کرده و سند بزنید، تا از نوع عملکرد نرم افزار اطمینان حاصل کنید. بعد از آن برای خرید و تهیه نرم افزار فرداد می‌توانید با واحد فروش تماس گرفته و درخواست خرید نرم افزار فرداد را ثبت کنید، البته لازم به ذکر است بعضی ویژگی‌های دیگر این نرم افزار بعد از اطمینان خرید و استفاده از نرم افزار حاصل می‌شوند.

در صورتی که نظری در مورد نرم افزار فرداد دارید ‌می‌توانید با ما به صورت ارسال دیدگاه و یا با تماس با کارشناسان فرداد به شماره 43027-021 تماس حاصل فرمائید.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.