کد خبر : 3710 / /
/

آنطور که در بازجویی ها گفته شده آرزو ابتدا با یک دندانپزشک ازدواج کرده که این ازدواج به جدایی ختم شد حالا پلیس به دنبال همسر اول آرزو است.

بابک خرمدین به طرز وحشتناکی به قتل رسید.پدر بابک خرمدین از قتل پسرش سجده شکر را به جای آورد. بابک خرمدین در دانشگاه کرج تدریس می کرد و دانشجویان زیادی داشت. پدر بابک خرمدین به قتل پسر و دختر و دامادش اعتراف کرده است. اخبار مربوط به خانواده بابک خرمدین را با ما دنبال کنید.

اولین ساعات صبح یکشنبه ۲۶ اردیبهشت، تکه‌های جسد مردی در سطل زباله‌ فاز سه شهرک اکباتان پیدا می‌شود.

بنابر تحقیقات، جنازه به بابک خرمدین، کارگردان جوان، تعلق دارد. چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت مشخص می‌شود این پدر ومادر، فریبرز، داماد  ۵۵ ساله‌شان را هم سال ۹۰ به‌ همین سبک‌ و سیاق دو نفره کشته و قطعه‌ قطعه‌ کرده‌اند. هفت‌ سال بعد، آن‌ها آرزو، همسر فرامرز و دختری که گفته‌ شده‌ بود گم شده را باز هم به همان شیوه تخصصی کشته‌ و مثله کرده‌اند. آنطور که در بازجویی ها گفته شده آرزو قبل از ازدواج با فریبرز با یک دندانپزشک ازدواج کرده بود که این ازدواج بعد از مدتی به جدایی ختم شد حالا پلیس به دنبال همسر اول آرزو است و می خواهد ببیند که آیا داماد اول زنده است؟

منبع : شایانیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار