کد خبر : 176 / /
/

خانواده مهدی چگینی جوان 16 ساله از قصاص قاتل گذشت کردند.

 قتل وحشتناکی در شهرستان خنداب اتفاق افتاد.در این روزها که انسان های درگیری ها و مشغله های روحی و روانی بسیاری دارند قتل به دلیل مشکلات روحی و روانی اتفاق می افتد.حسادت، عناد و دشمنی، دزدی، زورگیری و.میتواند مسبب قتل شوند.قتل میتواند انگیزه‌های متفاوتی داشته باشد.  آخرین اخبار مربوط به قتل را در سایت خبرآزاد بخوانید.

قتل پسر 16 ساله در خنداب 

قاتل مهدی چگینی در خنداب از مرگ حتمی نجات یافت.

خانواده مقتول خندابی در شب میلاد امیرالمومنین علی ابن ابیطالب در مراسمی با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان خنداب در دفتر امام جمعه این شهر با الگو گرفتن از امام مهربانی‌ها از قصاص قاتل گذشت کردند.

خانواده مهدی چگینی جوان ۱۶ ساله ساکن شهر خنداب که به قتل رسیده علاوه بر گذشت از قصاص قاتل پسرشان در حضور مسئولان شهرستان خنداب مبلغ دیه را هم بخشیدند.

قتل

ماجرای قتل پسر 16 ساله 

زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در حاشیه این مراسم گفت: با تلاش مسئولان شهرستان خنداب از جمله فرماندار، دادستان، امام جمعه و فرمانده سپاه خنداب طی ۲ ماه گذشته چندین مورد صلح وسازش در سطح شهرستان اتفاق افتاد.

زمانی موسوی از صلح وسازش‌ها گذشت خانواده مقتول از قاتل در شب میلاد با سعادت امیرالمومنین علی (ع) در اقدامی خداپسندانه بود.

او اضافه کرد: خانواده مقتول مهدی چگینی جوان ۱۶ ساله ساکن شهر خنداب با الگو گرفتن از امام مهربانی‌ها رضایت خود از قاتل پسرشان را در حضور مسئولین در دفتر امام جمعه اعلام کردند و حتی مبلغ دیه را هم بخشیدند.

مهدی چگینی جوان ۱۶ ساله خندابی سال ۹۶ در درگیری به دست قاتل 25 ساله به قتل رسید و در این حادثه تلخ و ناگوار خانواده اش عزادار شدند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار