کد خبر : 16348 / /
/

فرمانده انتظامی سیاهکل از دستگیری یک قاتل به اتهام قتل رفیقش خبر داد.

فرمانده انتظامی سیاهکل از دستگیری یک قاتل به اتهام قتل رفیقش خبر داد.

سرهنگ حسین امیدخواه گفت: در پی مراجعه خانواده‌ای درخصوص اینکه مرد ۴۸ ساله‌ای ۳ روز است که به منزل مراجعه نکرده و تلفن همراهش هم خاموش است، بررسی موضوع در دستور کار ویژه ماموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی سیاهکل گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات میدانی و همه جانبه سرنخ‌هایی از اختلافات شدید مالی مرد گم شده با یکی از دوستانش به دست آوردند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی فرد مورد نظر برای تحقیقات بیشتر به پلیس احضار و در مواجهه با دلایل و مستندات پلیس لب به اعتراف گشود و به قتل دوستش به علت اختلافات مالی اعتراف کرد.

سرهنگ حسین امیدخواه گفت: متهم پس از دعوت مقتول به منزل مسکونی خود در یک فرصت مناسب با استفاده از میله آهنی به سر وی ضربه زد و او را به قتل رساند و سپس با پاشیدن اسید بر روی جسد، جنازه وی را در اطراف منزلش دفن کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل افزود: جسد کشف شده با دعوت از پزشکی قانونی و بازپرس ویژه قتل و اثربرداری برای انجام معاینات پزشکی به سردخانه منتقل و قاتل نیز با قرار بازداشت روانه زندان شد./ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.