کد خبر : 12604 / /
/

بررسی روند قیمت ها در بازار خودرو حاکی از آن است که در حالی که رشد قیمت ها در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته متوقف شده است اما در ۶ ماه گذشته خودروهای موجود در بازار افزایش قیمت خیره کننده ای را تجربه کردند.

 در ۲۴ ساعت گذشته روند افزایش قیمت ها در بازار خودرو متوقف شده است و در این بین تنها پراید ۱۱۱ در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و به ۱۸۶ میلیون تومان رسیده است.

با این وجود بررسی قیمت ها در بازار خودرو در ۶ ماه گذشته از رشد چشمگیر قیمت خودروهای پراید در این مدت حکایت دارد به طوری که پراید ۱۱۱ در این مدت ۵۲ میلیون تومان گران شده است و مدل ۱۳۱ آن نیز در این مدت افزایش قیمت ۴۴ میلیون تومانی را تجربه کرده است و مدل ۱۳۲ این خودرو نیز از ۱۱۹ میلیون تومان در اواخر تیر ماه امروز به ۱۵۳ میلیون تومان رسیده است.

این افزایش قیمت ها در ۶ ماه گذشته در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز مشهود بوده است به طوری که ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ در این مدت ۵۸ میلیون تومان گران شده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۵۸ میلیون تومان گران شده است و تیپ ۵ این خودرو نیز در این مدت افزایش قیمت ۵۹ میلیون تومانی را تجربه کرده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.