کد خبر : 9944 / /
/

ماجرای آزادی پدربابک خرمدین از آن خبرهای عجیب و غریبی است که وقتی دربرخی از رسانه ها منتشر شد واکنش های زیادی را به همراه داشت

درحالی که رسیدگی به پرونده قتل بابک خرمدین دردادسرای جنایی تهران ادامه دارد خبری مبنی بر آزادی اکبر خرمدین از زندان منتشر شد، خبری که اظهارنظرهای زیادی را به همراه داشت. اما ماجرا از چه قرار بود؟

درحالی که روند رسیدگی به این پرونده هولناک درحال انجام بود، خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برخی از اولیای دم از قصاص قاتل گذشته کرده اند. چندی بعد از این خبر ، خبر مبتلا شدن اکبر خرمدین به کرونا و انتقال او به بیمارستان رجایی کرج منتشر شد. شاید هم زمان شدن این دوخبر باعث شد اینطور به نظر برسد اکبر خرمدین از زندان آزاد شده است.

طبق آخرین پیگیری‌ها، کیفرخواست اکبر خرمدین و همسرش از سوی دادسرایی  هنوز صادر نشده و درحالی که هر دو متهم این پرونده در زندان به سرمی برند ،تحقیقات همچنان ادامه دارد./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.