کد خبر : 9869 / /
/

در چندین طرح اعلامی از سمت بانک‌های فعال در شبکه بانکی، زنان می‌توانند وام دریافت کنند. شرایط دریافت وام در تمامی این طرح‌ها بلوکه کردن پول در بانک است.

 در چندین طرح اعلامی از سمت بانک‌های فعال در شبکه بانکی، زنان می‌توانند وام دریافت کنند. شرایط یکسان در تمامی این طرح‌ها برای دریافت وام، سپرده‌گذاری در بانک است.

کدام بانک‌ها وام می‌دهند؟

بانک کشاورزی: طرح بانوی ایرانی

بانک کشاورزی در طرح بانوی ایرانی این امکان را به بانوان شهری و روستایی داده است تا از تسهیلات این بانک استفاده کنند.

شرایط دریافت وام چیست؟

_ متقاضیان این وام باید از یک تا چهار ماه در بانک کشاورزی پول سپرده کرده باشند و در غیر این صورت تسهیلاتی به آن‌ها داده نمی‌شود.

_ مدت بازپرداخت این وام متناسب با مدت زمان سپرده از شش تا ۱۲ ماه تعیین شده است.

_ سود دریافتی ۱۸ و ۱۵ درصد است.

بانک دی: طرح ویژه بانوان

زنان شاغل و غیرشاغل می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند. البته برای دریافت این وام متقاضیان باید در بانک دی حساب پس‌انداز قرض‌الحسنه داشته باشند. سقف مبلغ دریافتی این تسهیلات ۵۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه و سود ۱۸ درصد است. مبلغ اقساط ماهانه این وام حدودا یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان می‌شود.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک دی در سراسر کشور مراجعه کرده  یا با مرکز ارتباط با مشتریان بانک دی به شماره تلفن ۲۸۹۳۰ تماس بگیرند.

شرایط دریافت وام چیست؟

_ افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری با حداقل مبلغ دو میلیون تومان

بانک مهر ایران: طرح اندوخته بانوان

این طرح با هدف توانمندسازی زنان خانه‌دار و کارآفرین در نظر گرفته شده است. بانوان در این طرح با افتتاح حساب و واریز مبالغی به صورت ماهیانه و مستمر علاوه بر پس‌انداز برای خود از تسهیلات قرض‌الحسنه نیز بهره‌مند می‌شوند.

شرایط دریافت وام چیست؟

_ سقف تسهیلات ۴۱ میلیون تومان است

_ نرخ سود این وام ۴ درصد است

_ مدت زمان بازپرداخت ۳۶ ماه

_ مبلغ اقساط این وام یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان است

تجارت‌نیوز
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.