کد خبر : 9824 / /
/

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران از دستگیری اعضای باند ۱۰نفره اجاره کارت‌های بانکی و گردش مالی ۷۰۰ میلیاردریالی متهمان خبر داد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی با اعلام خبر انهدام یکی از بزرگ‌ترین باند‌های اجاره کارت بانکی، در تشریح این خبر اظهار کرد: کارشناسان پلیس فتا در رصد‌های روزانه به دست آوردند چند نفر از کاربران فضای مجازی با طراحی کانال سایت‌های بازی‌های اینترنتی، از کاربران فضای مجازی کلاهبرداری می‌کنند و وجوه واریزی کاربران به شماره کارت‌های متنوعی واریز می‌شود.

رئیس پلیس فتای تهران عنوان کرد: بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارشناسان متخصص قرار گرفت و کارشناسان این پلیس مطلع شدند اعضای این باند بزرگ ۱۰ نفره تعداد فراوانی کارت‌های بانکی شهروندان را در سراسر کشور اجاره کرده‌اند.

وی تصریح کرد: هویت این افراد و مخفیگاه متهمان شناسایی شد و پس از هماهنگی‌های قضائی هر ۱۰ عضو این باند در چند عملیات پلیسی همزمان و منسجم در مخفیگاهشان در نقاط مختلف استان تهران دستگیر شدند و به‌همراه تجهیزات الکترونیک به پلیس فتا انتقال یافتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این باند یکی از بزرگ‌ترین باند‌های اجاره کارت بانکی در سراسر کشور است، گفت: کارشناسان گردش مالی این متهمان را  ۷۰۰ میلیارد ریال اعلام  کرده‌اند و متهمان پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.