کد خبر : 9750 / /
/

فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح امنیت محله محور و دستگیری ۲۱۷ مجرم خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در جمع خبرنگاران از اجرای طرح امنیت محله محور در 24 ساعت گذشته در شهرستان ری خبر داد و اظهار داشت: در اجرای سلسله طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ری با رویکرد امنیت محله محور پاکسازی نقاط آلوده و محل های جرم خیز توسط کلانتری ها و پلیس های تخصصی ویگان امداد در روز گذشته اجرا درآمد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در 24ساعت گذشته 217نفر در تمامی جرائم دستگیر شدند، اعلام داشت: 43 نفر از این متهمان سارق در جرائم مختلف بوده که در این خصوص پرونده های قضائی تشکیل شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: در این طرح 3دستگاه خودرو و موتور سیکلت مسروقه کشف و شناسایی مالباختگان در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این طرح 3 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و 227گرم انواع مواد مخدر کشف شد که هر 3 متهم برای سیرمراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند. 

 وی به توقیف 3 دستگاه خودرو و موتور سیکلت متخلف و کشف 2 قبضه سلاح گرم به همراه 4تیغه خشاب و 190فشنگ جنگی اشاره کرد و تصریح کرد: با تلاش ماموران از 236 واحد صنفی بازدید شد و 12 واحد صنفی اخطار پلمب دریافت کردند.

سرهنگ جلیلیان در خصوص برقراری نظم عمومی و جلوگیری از رعب و وحشت و درگیری در معابر عمومی، گفت: در بررسی های پلیسی مشخص شد که یک شرور سابقه دار با نوچه پروری نظم عمومی منطقه را برهم زده اند که پس از هماهنگی قضائی این متهم به همراه 10 شرور نوپا دستگیر شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: اجرای سلسله طرح های محل محور پاکسازی نقاط جنوبی و آلوده از سارقان، فروشندگان مواد مخدر ، اراذل و اوباش، مزاحمان خیابانی و معتادان متجاهر با جدیت ادامه دارد و این فرماندهی در اجرای قانون با هیچ متخلفی مماشات نخواهد کرد./فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.