کد خبر : 9733 / /
/

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از افشای راز پرونده قتل جوان ۲۷ ساله در پردیس بعد از دو سال تحقیق و تفحص خبر داد.

سرهنگ بهزاد عبدیان با اشاره به افشای راز قتل اظهار داشت: در پی اعلام کشف جسد جوانی در روز 9 آذرماه سال 1398 بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان پردیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی بلافاصله به محل اعزام که با جسد جوان مذکر روبرو شدند.

فرمانده انتظامی پردیس در ادامه گفت: با پیگیری صورت گرفته مشخص شد که جسد مربوط به جوانی به هویت "ح_ث" 27 ساله است؛ اما به علت پیچیدگی موضوع کشف جسد در بررسی‌های اولیه نتیجه‌ای حاصل نشد

سرهنگ عبدیان تصریح کرد: موضوع قتل درنهایت با تلاش‌های شبانه‌روزی کار آگاهان پلیس آگاهی نتیجه داد و مشخص گردید که قتل ناشی از اختلافات خانوادگی بوده است.

فرمانده انتظامی پردیس یادآور شد: با توجه به پیچیدگی و اهمیت پرونده مجدداً با هماهنگی مقام محترم قضایی از تک‌تک اعضای خانواده مقتول تحقیقات لازم و فنی به عمل آمد که درنهایت پدر مقتول پس از دو سال لب به اعتراف گشود که ضمن معترف شدن به بزه انتسابی علت قتل را اختلافات خانوادگی عنوان داشتند.

کشف 190 دستگاه باند و ضبط خودرو در مخفیگاه مال‌خری در پردیس

سرهنگ عبدیان در ادامه با اشاره به کشف 190 دستگاه باند و ضبط خودرو اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر خریدوفروش اموال مسروقه توسط فردی در پردیس موضوع در دستور کار مأموران کلانتری 11 پردیس قرار گرفت.

وی افزود با تحقیقات صورت گرفته در این زمینه مشخص شد این مالخر اقدام به خریدوفروش وسایل داخلی خودرو سرقتی می‌کند.

فرمانده انتظامی پردیس تصریح کرد: با هماهنگی مقام محترم قضایی متهم دستگیر و در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاهش تعداد 190 دستگاه انواع ضبط و باند خودرو کشف شد.

سرهنگ عبدیان در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با جرائم و برخورد قاطع با ناهنجاری‌های جامعه وظیفه پلیس است اما شهروندان می‌توانند با ارتقای ضریب امنیت خودرو از جمله استفاده از سیستم دزدگیر، پارک نکردن در مکان‌های خلوت، در وقوع جرائم مشارکت داشته باشند./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.