کد خبر : 9685 / /
/

سخنگوی صنعت برق کشور گفت: در حال حاضر هیچ قطعی برقی که ناشی از کمبود تولید باشد، در کشور نداریم.

شنیده ها حاکی از این است که برق برخی از مناطق تهران به صورت پراکنده قطع می شود. دیروز نیز شنیده شده است که شهر قزوین به طور گسترده با قطعی برق مواجه شده است. علت را از سخنگوی صنعت برق کشور جویا شدیم.

مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور درخصوص علت قطعی برق شهر قزوین گفت: علت قطعی برق در قزوین یک حادثه بوده است. یکی از پیمانکاران دچار برق گرفتگی شد. ولی ظرف یک ربع با تلاش همکاران شرکت توزیع نیروی برق مشکل ایجاد شده برطرف شده است و برق توانسته بازیابی و شبکه های برق برقرار شود.

رجبی مشهدی درباره این که شنیده می شود برخی از مناطق تهران دچار قطعی برق پراکنده می شود، گفت: قطعی برق ممکن است ناشی از تعمیرات، حوادث و یا کمبود تولید باشد. در حال حاضر هیچ قطعی برقی در کشور ناشی از کمبود تولید نیست.

سخنگوی صنعت برق کشور درباره وضعیت برق زمستان، گفت: ان شاالله با سوخت رسانی مناسب شرکت نفت به مخازن نیروگاهی و همچنین تامین گاز کشور مشکلی وجود نخواهد داشت.

رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.