کد خبر : 9629 / /
/

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی: براساس اعلام وزارت بهداشت تا ۲۰ آبان سیستم هوشمند کنترل کارت واکسیناسیون فعال می‌شود و بعد از این تاریخ تماشاگران با کارت واکسن می‌توانند به ورزشگاه‌ها بروند.

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرد ورود محدود و مشروط تماشاگران به ورزشگاه‌ها از پنجشنبه ۲۰ آبان بلامانع است.

دکتر نوروزی گفت: با مساعدت‌های وزارت بهداشت تصمیم گرفته شد تا بیستم آبان سیستم هوشمند کنترل واکسیناسیون فعال شود و افرادی که کارت واکسیناسیون ندارند برای مراجعه به باشگاه‌های ورزشی باید کارت تست PCR داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنها به باشگاه‌های ورزشی جلوگیری می‌شود. تاکید می‌کنم با انجام واکسیناسیون و ارائه به اماکن ورزشی، چه برای ورزش چه به عنوان تماشاگر حتما باید پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره زمان بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها و اینکه آیا ورزشگاه ازادی می‌تواند با گنجایش کامل پذیرای هواداران فوتبال باشد افزود: درباره تماشاگران قرار شد تا وقتی سیستم هوشمند فعال شود بتوانند با شرایط محدود و به شرطی که کارت واکسن داشته باشند در میادین ورزشی حضور پیدا کنند./ فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.