کد خبر : 9329 / /
/

دادستان شهرستان رباط‌کریم گفت: به همت اطلاعات سپاه حیدر کرار پرند سرشبکه و تعدادی از عوامل مرتبط با شبکه ضدانقلاب در شهرستان رباط‌کریم شناسایی و دستگیر شدند.

رحیم علیش‌پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: در هفته گذشته به همت اطلاعات سپاه حیدر کرار پرند سرشبکه و تعدادی از عوامل مرتبط با یک شبکه انحرافی و ضدانقلاب که با جریان نفاق و ضد انقلاب خارج از کشور ارتباط مستقیم داشته‌اند، در رباط‌کریم شناسایی شدند.

وی گفت: این گروه قصد خرابکاری در منطقه را داشته که با صدور دستور قضایی ،خطاب به سربازان ولایت و گمنام اطلاعات سپاه حیدر کرار پرند، عوامل دخیل و فعال در شبکه بازداشت و منهدم شد و افراد دستگیر شده ضمن تفهیم اتهام قانونی و صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم افزود: تحقیقات در مورد پرونده  و تکمیل آن و بعلاوه شناسایی مرتبطین دیگر این جریان انحرافی در جریان است.

علیش‌پور تاکید کرد: آرامش جامعه اسلامی و امنیت روحی و روانی مردم خداجوی ما خط قرمز ما است و اجازه نخواهیم داد ضد انقلاب و بدخواهان و منافقین  و خائنین به نظام  و میهن  اسلامی این آرامش را به هم بزنند./فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.