کد خبر : 9284 / /
/

هم‌زمان با جشن هالووین، یک مرد ۲۴ ساله که لباس جوکر بتمن را پوشیده بود، عصر یکشنبه به مسافران متروی توکیو حمله کرد و ۱۷ تن را زخمی کرد.

هم‌زمان با جشن هالووین، یک مرد ۲۴ ساله که لباس جوکر بتمن را پوشیده بود، عصر یکشنبه به مسافران متروی توکیو حمله کرد و ۱۷ تن را زخمی کرد.
فراز:  رسانه‌ها گزارش دادند که پلیس مهاجم مظنون را در محل دستگیر کرده است. به گفته رسانه‌ها، مردی که حدود ۶۰ سال سن دارد، پس از ضربات چاقو بیهوش شد و حالش وخیمی است. شاهدان می‌گویند مهاجم به هنگام حمله، افزون بر حمله با چاقو به مسافران، یک مایع آتش‌زا را در اطراف قطار پخش کرد و آتش سوزی به راه انداخت. یکی از ویدیوهای آپلود شده در توییتر، تعداد زیادی از مردم را نشان می‌دهد که از واگن قطار فرار می‌کنند، جایی که چند ثانیه بعد، شعله‌ای آتش روشن می‌شود. ویدیوی دیگری مسافرانی را که با عجله از پنجره‌های قطار بیرون می‌آیند نشان می‌دهد که سعی می‌کنند خود را به سکویی که قطار در آن توقف اضطراری کرده بود، برسانند.
 
یکی از شاهدان به روزنامه یومیوری گفت: «اول کر کردم این یک شیرین کاری در هالووین است. سپس، مردی را دیدم که به این سمت راه می‌رفت و به آرامی چاقوی بلندی را تکان می‌داد. اما ناگهان متوجه شدم تیغه چاقوی او خونین است.»
 
هنوز نام مهاجم و انگیزه او از این کار روشن نشده است./برترین ها
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.