کد خبر : 8369 / /
/

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص ساخت مسکن در داخل کشور توسط چینی‌ها گفت : دلیلی وجود ندارد یک کشور خارجی را بیاوریم تا برای ما مسکن تولید کند.

رضا رضایی کوچی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره ساخت مسکن در داخل کشور توسط چینی‌ها گفت: در داخل کشور هم دانش ساخت مسکن را داریم و به راحتی می‌توانیم بیش از یک میلیون مسکن در سال تولید کنیم.

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این خصوص ادامه داد: بیش از ۵۰۰ هزار مهندس ساختمان در کشور وجود دارد و از نظر تامین مصالح هم هیچ مشکلی نیست؛ بنابراین دلیلی وجود ندارد یک کشور خارجی را بیاوریم تا برای ما مسکن تولید کند.

وی که با صداوسیما صحبت می‌کرد، افزود: این موضوع در کمیسیون نیز مطرح شد و تمام اعضای کمیسیون روی این موضوع اتفاق نظر داشتند که روی شرکت‌های داخلی در کشور سرمایه گذاری کنیم. از نظر صنعتی‌سازی این شرکت‌ها مشکلی نداریم و می‌توانیم به رویه ساخت این واحد‌های ساختمانی نیز سرعت بخشیم./ تجارت نیوز

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.