کد خبر : 8303 / /
/

بر اساس قیمت خودورهای کارکرده در بازار خودرو، فهرستی از متوسط قیمت خرید برخی از خودروهای کارکرده در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا یک میلیارد تومان به دست آمده است.

 بنا بر آگهی‌های سایت دیوار در نیازمندی‌های خودرو و قیمت خودروهای کارکرده در بازار، لیستی از خودروهای کارکرده در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا یک میلیارد تومان به همراه قیمت فروش آن‌ها تهیه شده است.

با توجه به جدول زیر، چری تیگو ۵ اکسلنت با قیمت ۵۵۶ میلیون تومان، هایما S5 با ۵۶۱ میلیون تومان، چری تیگو ۵ IE با قیمت ۵۷۶ میلیون تومان ثبت شده‌اند.

قیمت خودروهای جک S5 اتوماتیک ۶۲۸ میلیون تومان، هایما S7 توربو ۶۵۸ میلیون تومان، هیوندای اکسنت مونتاژ ۶۹۰ میلیون تومان، چری تیگو ۷ اکسلنت ۷۲۹ میلیون تومان و کیا سراتو مونتاژ اتوماتیک آپشنال ۷۳۹ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین خودروهای زیر  پژو ۲۰۰۸ با قیمت ۷۹۴ میلیون تومان و مزدا ۳N صندوق‌دار مونتاژ تیپ ۴ با قیمت ۹۲۰ میلیون تومان نرخ گران‌تری نسبت به سایر خودروهای جدول زیر دارند.

در جدول زیر لیستی از خودروهای کارکرده در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا یک میلیارد تومان را مشاهده می‌کنید.

قیمت خودرو

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.