کد خبر : 8228 / /
/

‏امین تقی‌وند دونده‌ای که قرار بود شش روز دیگر در ماراتن آمستردام حاضر باشه به وسیله یک خودرو در پارک پردیسان سازمان محیط‌زیست زیر گرفته شده و دنده‌اش شکست. راننده از صحنه فرار کرده.

تصادف یک خودرو با یک دونده در داخل پارک پردیسان، منجر به مصدومیت فرد دونده شد.

 یکی از دونده‌های ماراتن امروز (دوشنبه) در پارک پردیسان به دلیل برخورد خودرو با او، دچار شکستگی دنده شد و به بیمارستان منتقل شده است.

به ادعای مربی این دونده، یکی از کارمندان سازمانی که دفترش در داخل پارک قرار دارد در حین عبور با خودرو در داخل پیست دوومیدانی پارک، با شاگردش تصادف کرده است.

دونده 2

داوود شیرخانی، مربی امین تقی‌وند در مورد این ماجرا گفت: پارک پردیسان علاوه بر مردم عادی، پاتوق دونده‌ها و ورزشکاران است چون تنها جایی است که می‌توان مسافتی طولانی وسط شهر دوید و دوچرخه سواری کرد. متاسفانه خودروی مربوط به سازمانی که وسط پارک قرار دارد به دونده برخورد کرد و باعث مصدومیت او شد.

وی ادامه داد: با اینکه در ضلع شمالی و جنوبی پارک، پارکینگ خودرو وجود دارد اما کارمندان این سازمان اصرار دارند تا مقابل دفترشان و از وسط دونده ها رانندگی کنند. تاکنون هر چه تلاش کردیم و به این سازمان، حراست و شهرداری نامه نوشتیم هیچ اتفاقی نیفتاد.

دونده 3

او ادعا کرد: یکی از کارمندان این سازمان امروز مسیری را ورود ممنوع می‌رفت و کسی که در صندلی عقب خودرو سوار کرده بود، درب ماشین را حین حرکت باز کرد که به آقای امین تقی‌وند برخورد کرد. ما در سمت چپ مسیر دویدنمان بودیم، راننده ماشین را سمت ما گرفت تا مسافرش را پیاده کند، مسافر هم قبل از توقف ماشین در را باز کرد که به تقی‌وند خورد و دو دنده‌اش شکست. متاسفانه با اینکه دیدند دونده ما زمین خورده اما هیچ کدام صبر نکردند که ببینند چه اتفاقی افتاده است. رفتیم پیداش کردیم و وقتی ۱۱۰ گزارش تشکیل داد، او را هم مجبور به امضا کردیم. برای دیدن دوربین‌ها هم گفته‌اند باید حکم قضایی بیاورید.

شیرخانی در مورد وضعیت امین تقی‌وند بیان کرد: دو دنده اش شکسته، به سختی نفس می‌کشد و مورفین دریافت کرده تا چند ساعت دیگر که پزشک متخصص ویزیتش کند، اما داستان این است که از مسابقه‌اش جا ماند. یک سال تمرین انجام داده بود، هزینه زیادی برای بلیت و ویزا پرداخت کرده و قرار بود یکشنبه در ماراتن آمستردام بدود.

او در ادامه بیان کرد: شکایت کرده‌ایم اما دنبال این هستیم که یک شکایت کلی از سازمان مذکور انجام بدهیم. البته این شکایت فردی نیست بلکه می‌خواهیم از سوی کسانی باشد که در این محل تمرین می‌کنند. مطالبی هم در فضای مجازی نوشته‌ایم و اگر پاسخی ندهند، اقدامات بعدی را دنبال خواهیم کرد./ایسنا 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.