کد خبر : 8105 / /
/

اقدام به موقع شهروند نطنزی مانع فروش نوزاد ۲ ماهه شد.

رئیس اداره بهزیستی نطنز از اقدام به موقع شهروندی نطنزی و جلوگیری از فروش نوزاد دوماهه خبر داد.

راحیل منصوری سرپرست اداره بهزیستی نطنز در  نطنز  اظهار داشت: خانواده‌ای که امروز در شهر نطنز قصد فروش نوزاد دوماهه‌ای را داشتند به دام افتادند.

وی گفت: امروز شنبه پس از تماس تلفنی یکی از اهالی فهیم شهر نطنز مبنی بر فروش نوزادی دو ماهه توسط اهالی یک خانواده بلافاصله مددکاران اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب و نیروی انتظامی جهت بررسی شواهد به عنوان خریدار کودک در محل موردنظر حضور یافته و پس از تایید این موضوع نیروی انتظامی را در جریان قرار دادند.

سرپرست اداره بهزیستی نطنز افزود:  در صورت واگذاری کودک خارج از روال بهزیستی و مقررات قانونی ممکن است با سوء استفاده از این کودکان به عنوان تکدی‌گری و غیره روبه‌رو شویم که عواقب آن متوجه فرد خریدار و فروشنده و حتی کل جامعه خواهد بود.

سید جواد نوری دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان نطنز نیز ضمن تقدیر از مسئولان اداره بهزیستی و نیروی انتظامی برای پیگیری سریع این موضوع از مردم شهرستان نطنز اظهار داشت: درخواست داریم درصورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را در اسرع وقت به اداره بهزیستی، مراجع قضایی، انتظامی و اطلاعاتی گزارش دهند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.