کد خبر : 8069 / /
/

مرگ سیامک اطلسی بر اثر کرونا و البته شرایط نگران‌کننده عزت مهرآوران، پرسش‌های زیادی را در میان افکار عمومی ایجاد کرده، در واقع مردم با اخباری که دریافت می‌کنند بیشتر نگران حال خودشان و اطرافیان می‌شوند

مرگ سیامک اطلسی بر اثر کرونا و البته شرایط نگران‌کننده عزت مهرآوران ، پرسش‌های زیادی را در میان افکار عمومی ایجاد کرده، در واقع مردم با اخباری که دریافت می‌کنند بیشتر نگران حال منو خودشان و اطرافیان می‌شوند. این دو عزیز هر دو واکسینه شده بودند، حداقل درباره عزت مهرآوران پایگاه خبری مشرق از واکسیناسیون کامل او با واکسن «ایرانی» خبر داده بوده، این در حالی‌ست که خبرگزاری صبا دیروز ادعا کرد که مهرآوران سینوفارم زده بوده!

همه می‌دانیم که واکسیناسیون از ابتلا پیشگیری چندانی نمی‌کند، خصوصا در شرایطی که واکسیناسیون به سطح قابل قبولی نرسیده و چرخه انتقال ویروس مختل نشده، اما این که دو نفر از عزیزان این مملکت بعد از واکسینه کامل به چنین شرایطی دچار شدند، کمی غرولند‌های مخالفان متحجر واکسن را تقویت می‌کند، کمترین توقع از مطلعین این است که درباره روند ابتلای هر دو نفر و حتی علی سلیمانی، اطلاعات دقیق بدهند، چه واکسنی؟ آیا بیماری زمینه‌ای داشتند و جزئیات پر اهمیت دیگر.

سحر اطلسی دختر سیامک اطسی درباره چگونگی ابتلای پدرش به کرونا که هیچ خبری هم از آن در رسانه‌ها منتشر نشده بود، بیان کرد: «ایشان این اواخر سرِ سریالی به نام «اپیدمی» بودند که این کار را وقتی هر دو دوز واکسن را زدند و یک ماه هم از آن گذشت قبول کردند، چون در تمام ماه‌های گذشته از زمان شیوع کرونا تمام پیشنهاد‌های کاری را رد می‌کردند. در نهایت از آن‌جا که دوست داشتند کار کنند، به‌ویژه این‌که گفتند داستان آن درباره کرونا است و تمام شرایط برای کار، امن است برای بازی در پروژه تشریف بردند، البته ما (خانواده) ابتدا مخالف بودیم، ولی به‌خاطر علاقه ایشان راضی شدیم و احتمال قریب به یقین پدرم در همین پروژه به کرونا مبتلا شدند، چون من یک روز با ایشان همراه بودم و دیدم که جو آن‌جا شلوغ بود و پروتکل‌ها خیلی رعایت نمی‌شد و هر چقدر هم بگوییم رعایت می‌شد، اما در نهایت این طور نبود. متاسفانه این ضعف سیستم واکسیناسیون در این دست کار‌ها مشکلاتی ایجاد کرده که برای پدر من یا هر کس دیگری به این شکل اتفاق افتاده است.»

او افزود: «پدر من یک روز سر همین پروژه دچار سرگیجه می‌شوند و زمین می‌خورند که قاعدتاً ناشی از ضعف کرونا بوده است. چند روز بعد هم در منزل زمین خوردند که به بیمارستان مراجعه کردیم. اما درباره این‌که این موضوع را اطلاع‌رسانی نکردیم ماجرا این بود که بیماری‌شان (کرونا) آن‌قدر‌ها نفس‌گیر نبود و پزشکان امیدوارانه می‌گفتند که دوام خواهند آورد، اما در آخر پس از دو هفته که در بیمارستان بودند متأسفانه این اتفاق افتاد.»برترین ها

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.