کد خبر : 8058 / /
/

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش کمک هزینه طرح آزمایش آنلاین از ۵۰۰ هزار تومان به ۷۵۰هزار تومان برای هر بیمه شده تحت پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان این صندوق خبر داد.

 طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری محمود مرتضایی‌فر گفت: صندوق بازنشستگی به منظور کاهش تردد و مراجعه بازنشستگان به مراکز درمانی به‌خصوص در شرایط کرونایی طرحی را با نام «آزمایش آنلاین» با همکاری یک شرکت دانش‌بنیان و فناور اجرا کرد که با توجه به استقبال بازنشستگان، این طرح امسال نیز ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه طرح آزمایش آنلاین ارائه خدمات آزمایشگاهی و برخی خدمات تشخیصی درمانی را به بازنشستگان زیر پوشش بیمه تکمیلی درمان و از طریق سایت این شرکت استارت‌آپی برعهده دارد، اظهار کرد: کمک‌هزینه ارائه خدمات در این طرح ۵۰۰هزار تومان برای هر بیمه‌شده بود که در صورت استفاده بیشتر از سقف تعیین‌شده تا ۶۰۰ هزار تومان نیز به صورت اقساط از بازنشستگان در سه قسط کسر می‌‌‌شد. مرتضایی‌فر افزود: با نظر مساعد مدیرعامل صندوق بازنشستگی و رایزنی با شرکت طرف قرارداد، قرار شد کمک‌هزینه این طرح تا سقف ۷۵۰هزار تومان افزایش یابد و در عمل بازنشستگان تا این سقف از خدمات درمانی و تشخیصی به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه استفاده کنند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری یادآور شد: در دوره گذشته، حدود ۳هزار دفترکل و نزدیک به ۶هزار و ۵۰۰کد ملی از خدمات آزمایش آنلاین در سراسر کشور استفاده کردند.

به گفته مرتضایی‌فرد، آزمایش و معاینه پزشکی در محل یا منزل، انجام تست کرونا و سرم‌تراپی و فیزیوتراپی بیشترین خدمات ارائه‌شده از سوی آزمایش آنلاین به بازنشستگان و افراد تحت تکفل آنها بوده است./تجارت نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.