کد خبر : 7923 / /
/

ویدیویی که ستاره معصومی همسر جنجالی و پرحاشیه مهدی قائدی از حضورش در مراسم افتتاحیه اکسپو 2020 دبی منتشر کرده است را ببینید

همسر مهدی قائدی به چهره معروفی در اینستاگرام تبدیل شده است. فیلم هایی که همسر مهدی قائدی از خود پخش می کند بوی فخرفروشی او را می دهد. همسر مهدی قائدی همراه وی به دوبی سفر کرده بود. فیلمی را همسر مهدی قائدی در افتتاحیه اکسپو دبی منتشر کرده است. این فیلم را از ستاره معصومی همسر مهدی قائدی ببینید.

ستاه معصومی همسر مهدی قائدی ویدیویی از افتتاحیه اکسپو 2020 دبی که یک رویداد اقتصادی است در صفحه خودش منتشر کرده است.

لاکچری بازی جدید ستاره معصومی همسر پر حاشیه مهدی قائدی حضور در رویدادهای فرهنگی است!  البته او بعد از چند ساعت ویدیو مورد نظر را حذف کرد و معلوم نیست دلیل این کار او چه بوده است.

اکسپو چیست ؟

اکسپو 2020 دبی یک رویداد بسیار لاکچری و اقتصادی و فرهنگی است که حضور افراد مشهور دبی در آن همیشه سوژه رسانه ها می شود. نمایشگاه جهانی، اکسپو جهانی که به اختصار اکسپو نامیده می شود نمایشگاهی بین المللی و بسیار معتبر و مشهور است که هرچند سال یک بار برای نمایش و ارائه دستاوردهای ملل مختلف برگزار می شود. نمایشگاه جهانی اولین بار در سال ۱۸۴۴ در پاریس برگزار شد و از آن پس به رسمی همیشگی و دائمی تبدیل شد.

اهمیت این نمایشگاه برای کشورها به اندازه ای زیاد است که بعد از مسابقات جام جهانی فوتبال و بازی های المپیک، سومین رویداد مهم بین المللی دنیا محسوب می شود. از این رو گاهی آن را المپیک فرهنگ ملل هم می نامند. نمایشگاه جهانی زیر نظر موسسه بین المللی نمایشگاه ها (Le Bureau international des expositions) که در شهر پاریس قرار گرفته برگزار می شود. آخرین نمایشگاه در سال ۲۰۱۷ و در شهر آستانه قزاقستان برگزار شد و برای دور بعد نمایشگاه ها که در سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد دبی به عنوان میزبان انتخاب شده است./برخط نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.