کد خبر : 7859 / /
/

امیرمحمد یزدانی در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی قهرمانی جهان به مصاف زاگیر شاخیف از روسیه رفت و در کمال ناباوری با نتیجه ۱۴ بر ۴ در کمتر از ۳۰ ثانیه شکست خورد و به نقره رسید.

حسن یزدانی کشتی گیر آزادکار ایرانی و قهرمان مسابقات جهانی و المپیک است. حسن یزدانی در مسابقات جهانی 2020 در آذرماه به میزبانی صربستان به مصاف با دیوید تیلور آمریکایی می‌رود. حسن یزدانی قهرمان ارزنده کشورمان تصویری از خود در کنار برادرش با تیپی لاکچری منتشر کرده است.

هر جا که می رود نگاههای پر لبخند را متوجه خودش می بیند، دیگر معروف شده اما مثل سابق است؛ از آن خجالتی های دوست داشتنی.

حسن یزدانی زندگی جدیدش را با قبلی فرقی نداده همانگونه است که بود. تفاوتش در این است که بار سنگین انتظار روی دوشش گذاشته اند و مجبور است بی وقفه تمرین کند.

تمرینات جانکاه ادامه دارد، تمام مدت را در اردو ست و یا در جویبار و همانجا هم تمرین می کند. وقتی هم که در خانه است با برادرانش خوش می گذراند. او فرزند خانواده ای است که دختر ندارند و چهار پسر سرحال و مودب ترتیب کرده اند.

حسن یزدانی سومین فرزند خانواده است. پسر اول محمد یزدانی است که کشتی گیر خوبی بود اما رها کرد. دومی علی است و آخری هم امیر حسین است که فاصله سنی زیادی بین بچه ها نیست.

آنها بیشتر اوقات در کنار هم هستند و اینگونه نیست که حسن دردانه خانه باشد. نایب قهرمان کشتی آزاد جهان خودش به قدری متواضع و مخلص است که تفاوتی را میان خود و برادرانش نمی داند./رصد ورزشی

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.