کد خبر : 7818 / /
/

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ از سقوط سواری ساندرو از بالای پل نیکنام به داخل خط ویژه بزرگراه امام علی (ع) و برخورد با یک دستگاه سواری پژو خبر داد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی اظهار داشت: در ساعت ۰۶:۳۰ صبح امروز و در آغاز شروع بار ترافیکی صبحگاهی رانندگان عبوری و عابرین و مسافرانی که در ایستگاه بی آرتی مسیر جنوب بزرگراه امام (ع) محدوه پل نیکنام در حال تردد بودند ناگهان با صحنه عجیب سقوط آزاد یک دستگاه سواری ساندرو از بالای پل نیکنام به داخل خط ویژه بزرگراه امام (ع) (محدوه پل نیکنام) بودند و این صحنه را از نزدیک تماشا کردند.

وی گفت: این خودرو که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام (ع) محدوده بالای پل نیکنام در حال حرکت بوده پس از آنکه کنترل وسیله نقلیه از دست وی خارج می‌گردد با نرده‌های محافظ کناری بشدت برخورد کرده و آن‌ها را از جای می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی ادامه داد: پس از این برخورد شدید این خودرو به همراه راننده اش از روی پل نیکنام به پایین بزرگراه سقوط کرده و به داخل خط ویژه بزرگراه افتاده و با یکدستگاه پژو نیز برخورد می‌نماید.

سرهنگ بهرام آبادی افزود: مسافران و عابران و خودرو‌های عبوری خیلی خوش شانس بودند که این سقوط آزاد اول صبح بر روی آن‌ها و خودرو‌های در حال حرکت فرو نیافتاد و اگر اتوبوس بی آر تی در آن لحظه و در این مسیر در حال حرکت بود معلوم نبود چه حادثه تلخی را شاهد بودیم که به لطف خدا اینگونه نشد و اتفاقی برای کسی روی نداد.

وی بیان داشت: حال راننده خوب است و با حضور تیم‌های اورژانس در محل حادثه مداوا گردید و یک نفر نیز این تصادف مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ اشاره کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت نکات ایمنی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

وی از رانندگان خواست هیچ گاه با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی ننمایند و قبل از حرکت حتما سیستم‌های خودرویی خود را بررسی و از سالم بودن لاستیک‌ها و

سیستم ترمز و تمام مواردی که به بحث ایمنی تردد و نقص فنی مربوط می‌شود اطمینان حاصل کرده و و سپس حرکت نمایند./صداو سیما 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.