کد خبر : 7791 / /
/

بر اساس قیمت آپارتمان در بازار مسکن تهران فهرستی از متوسط قمیت مسکن در برخی از مناطق تهران به دست آمده است. همچنین درصد و میزان افزایش قیمت از شهریور ۹۹ تا شهریور ۱۴۰۰ به دست آمده است.

 با توجه به اطلاعات به دست آمده از آگهی‌های نیازمندی‌های دیوار جدولی از متوسط قیمت خرید آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال همچنین درصد تغییر ماهانه و سالانه در بین محلات مختلف به دست آمده است.

بر اساس قیمت‌های موجود در جدول زیر محله‌های میرداماد و ظفر با ۱۸ درصد افزایش قیمت از شهریور ۱۳۹۹ تا شهریور ۱۴۰۰ کم‌ترین درصد تغییر و محلات جردن (۳۲ درصد افزایش) و ونک با افزایش ۳۵ درصدی بالاترین درصد تغییر را ثبت کردند.

محلاتی در شهریور ۱۴۰۰ نسبت به مرداد ۱۴۰۰ کاهش قیمت داشتند ظفر و سید خندان با نزدیک به سه درصد کاهش قیمت هستند.

متوسط افزایش قیمت در محلات منطقه ۳ شهرداری از شهریور ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ برابر با ۲۹ درصد بوده است. متوسط قیمت هر متر آپارتمان مسکونی شهریور ۱۳۹۹ در محلات زیر ۵۴ میلیون تومان و در شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۶۸ میلیون تومان بوده است که نشان دهنده افزایش ۱۴ میلیون تومانی در میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در محلات منطقه ۳ شهرداری تهران است

میانگین افزایش قیمت محلات زیر در شهریور ۱۴۰۰ نسبت به شهریور ۱۳۹۹ معادل ۲۹ درصد ثبت شده است./ تجارت نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.