کد خبر : 7718 / /
/

پدر و نامادری بد ذات به جرم قتل دختر۵ ساله بازداشت شدند.

به گزارش کرایم، متهمان "سومیترا استولپ"۳۶ ساله مادر خوانده قربانی همراه همسرش "جاناتان" با اتهام قتل درجه اول ، سهل انگاری در نگهداری از فرزند روبرو هستند.

گزارشهای پلیس ویسکانسین آمریکا نشان میدهد که این دو پس از بیهوش شدن قربانی او را به بیمارستان منتقل کرده و بیان کردند که که به سرش ضربه محکمی وارد شده است اما معاینه پزشکان روشن کرد که قربانی براثر شکستگی شدید جمجمه و خونریزی و مسکن های زیادی که مصرف کرده جان سپرده است.

با ارائه شواهد روشن شد که ضرب و شتم قربانی سبب شکستگی جمجمه شده و این دو برای رهایی کودک از درد به او مقدار بالایی مسکن داده اند که نشان از دوز بالایی از استامینوفن و ۶ برابر بودن تایلنون در خون قربانی بوده که منجر به مرگ وی شده است.

سخنگوی پلیس بیان کرد که اظهارات ضد و نقیض متهمان سبب شد تا بررسی های بیشتری صورت گرفته و با بدست آمدن شواهد و تائید پزشکان هر دو مجرم مجبور به اعتراف به قتل شدند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.