کد خبر : 7716 / /
/

دو خواهر ۵ و هفت ساله در شهر لو مان فرانسه چندین روز را در کنار جسد مادرشان گذرانده اند. این کودکان پس از مدتی بستری به پرورشگاه منتقل شده‌اند.

به گزارش یورو نیوز، مادر متوفی که از ساحل عاج به فرانسه مهاجرت کرده بود، ۳۱ سال داشت و به دلایل طبیعی جان خود را از دست داده است.

مسئولان مدرسه محل تحصیل دو خواهر پس از غیبت غیرموجه چند روزه آن‌ها، با پلیس و دادستانی تماس می‌گیرد. ماموران پلیس روز چهارشنبه به آپارتمان این خانواده در محله فقیرنشینی در شهر لو مان (غرب فرانسه) می‌روند.

در زمان ورود پلیس به آپارتمان، کودکان به ماموران می‌گویند: «سر و صدا نکنید! مامان خوابیده است.»

پزشکی قانونی اعلام کرده است مادر متوفی سابقه بیماری داشته و فرض قتل در این ماجرا به‌کلی منتفی است. بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد فاصله مرگ تا زمان پیدا شدن جسد، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بوده است.

دو دختربچه با دستور دادستانی برای تغذیه و تست پزشکی به بیمارستان و پس از آن تا تعیین تکلیف پرونده به پرورشگاه منتقل شدند. دادستانی برای فهم کیفیت ماجرا باید چندین روز با دختران ۵ و ۷ ساله صحبت کند./همشهری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.