کد خبر : 7685 / /
/

از ۳۱ شهریور ماه امسال فروش زیر قیمت بازار سه مدل خودرو وانت در ایران‌خودرو آغاز شده که هنوز برای یک مدل آن ظرفیت ثبت‌نام وجود دارد.

 نیسان تک‌سوز آپشنال، نیسان دوگانه‌سوز آپشنال و پادرا پلاس سه مدل خودرویی بودند که در ۳۱ شهریور ماه پیش‌فروش آنها در ایران‌خودرو بدون قرعه‌کشی آغاز شد. نکته جالب این است که در هر سه مدل قیمت نهایی ارزان‌تر از بازار بوده اما برای سومین مدل هنوز ظرفیت وجود دارد. زمان تحویل آنها نیز بهمن ماه امسال بوده است.

در طرح ثبت نام نیسان، مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت برای خودروی نیسان تک‌سوز آپشنال، ۱۰۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان بوده و این خودرو در بازار ۲۷۷ میلیون تومان داد و ستد می‌شود و قیمت کارخانه‌ای آن در شهریور امسال ۲۰۷ میلیون تومان بوده است.

نیسان دوگانه‌سوز آپشنال یکی دیگر از خودروهایی است که در طرح ثبت نام نیسان عرضه شده بود. مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت برای این خودرو، ۱۱۵ میلیون تومان است. این خودرو در بازار ۲۷۷ میلیون تومان داد و ستد می‌شود و قیمت کارخانه‌ای آن در شهریور امسال ۲۲۲ میلیون تومان بوده است.

پادرا پلاس نیز خودروی دیگری است که در طرح ثبت نام نیسان عرضه شد. همان خودرویی که هنوز بی‌مشتری مانده است. مبلغ علی‌الحساب پیش‌پرداخت برای این خودرو، ۱۳۳ میلیون تومان است. این خودرو در بازار ۳۱۹ میلیون تومان داد و ستد می‌شود و قیمت کارخانه‌ای آن در شهریور امسال ۲۶۶ میلیون تومان بوده است./تجارت نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.