کد خبر : 7641 / /
/

پزن نظافتچی وقتی مورد تحقیر مرد صاحبخانه قرار گرفت، با همدستی پسرش و جوان دیگری، مرد سالخورده را شکنجه دادند و عتیقه‌های میلیاردی‌اش را سرقت کردند.

چند روز پیش مرد سالخورده‌ای به شعبه چهارم دادیاری دادسرای ناحیه ۳۴ تهران رفت و از یک زن و دو مرد نقابدار به اتهام سرقت اموالش و شکنجه خود شکایت کرد.

در ادامه پرونده به پلیس آگاهی تهران ارسال و شاکی در تحقیقات گفت: «در زمینه خرید و فروش وسایل آنتیک و عتیقه فعالیت دارم. زنی ۴۰ ساله به عنوان کارگر خدماتی به خانه‌ام در رفت و آمد بود. او چند بار از من پول قرض گرفت و بدهی‌اش را از حقوقش کم کردم. روز سرقت با پسرش آمد و ۳۰ میلیون تومان پول خواست که به وی نپرداختم. دو ساعت بعد از رفتن آنها، زنگ در به‌صدا درآمد. وقتی آن را باز کردم یک زن و دو مرد نقابدار با تهدید چاقو وارد خانه شدند.

شکنجه‌ام دادند و دست و پای بسته در اتاق زندانی‌ام کردند. بعد با تخریب گاوصندوق وسایلی ازجمله دلار، سکه، ارز‌های خارجی را همراه تعدادی از وسایل آنتیک و عتیقه که ارزش میلیاردی داشت، سرقت کردند. بعد از باز کردن دست و پایم فهمیدم دزدان خودروی «بی‌ام‌و» مرا که مجهز به ردیاب بود را هم دزدیده‌اند. به زن نظافتچی شک دارم، چون بعد از سرقت ناپدید شده است.

پلیس به دنبال این زن بود تا این‌که بعد از گذشت ۶۵ ساعت، رد خودروی شاکی در حوالی فرودگاه امام خمینی (ره) به دست آمد و توقیف شد. سرنشینان خودرو، زن نظافتچی و پسرش بودند که بازداشت شدند.

متهم در تحقیقات گفت: «از شوهرم جدا شدم و دو پسرم با من زندگی می‌کردند. از طرفی شیشه و گل مصرف می‌کردم. مدتی در یک باند خلاف و فروش موادمخدر فعالیت می‌کردم که دستگیر شده و یک سال زندانی شدم.

چند ماه بعد از آزادی به عنوان نظافتچی در خانه شاکی مشغول به کار شدم. چند بار او به من پول قرض داد، در ادامه ۳۰ میلیون تومان پول خواستم تا به عنوان ودیعه به صاحبخانه بدهم که قبول نکرد و مدام تحقیرم می‌کرد. با دیدن یک فیلم خارجی، ایده سرقت از خانه آن مرد به ذهنم رسید. مثل بازیگران آن فیلم، با همدستی یکی از پسرانم و جوان دیگری، نقاب زده و به آنجا دستبرد زدیم.» با اعتراف او، همدست دیگرشان هم بازداشت شد.

عبدالسعید مدرس، دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران گفت: «با اعتراف سه متهم پرونده، تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.»/جام جم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.