کد خبر : 7631 / /
/

وزیر کشور از لغو محدودیت‌های کرونایی خبر داد و گفت: با اجرای قرنطینه هوشمند، محدودیت‌های عام کرونایی لغو و این محدودیت‌ها فقط شامل بیماران می‌شود.

احمد وحیدی در بدو ورود به سمنان با بیان اینکه قرنطینه هوشمند مورد تصویب ستاد ملی کرونا قرار گرفت، ‌افزود: براساس این طرح، محدودیت‌ها برای عموم برداشته می‌شود و «قرنطینه هوشمند» فقط شامل افراد مبتلا به کرونا خواهد بود و هدف آن موقعیت‌یابی افراد دچار بیماری و ایجاد محدودیت برای این افراد است .

او افزود: بر این اساس، سایر محدودیت‌های عمومی در جامعه برطرف می‌شود و درواقع به جای اینکه محدودیت عام داشته باشیم، محدودیت فقط شامل حال افرادی است که بیمار باشند و نتیجه آن کار و کسب ها به روال عادی خود باز می‌گردد و مشکلات اقتصادی ناشی از محدودیت‌های کرونایی برطرف می‌شود.

روند مطلوب بازگشت زائران اربعین

وزیر کشور همچنین با ارزیابی مطلوب روند بازگشت زائران اربعین حسینی از مرزهای زمینی و هوایی گفت : در مرزهای شلمچه ، مهران و چزابه ، خودروها و مسیرهای ریلی آماده هستند تا زائران را به مقاصدشان منتقل کنند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد .

وحیدی همچنین با بیان اینکه روال انتخاب استانداران به صورت تدریجی در حال انجام است پیش‌بینی کرد: روند شناسایی، انتخاب و تصویب استانداران در هیات دولت تا یک ماه آینده به اتمام برسد.

احمد وحیدی وزیر کشور جهت شرکت در آئین تکریم آشناگر استاندار سابق و معارفه سید محمدرضا هاشمی استاندار جدید سمنان از طریق فرودگاه سمنان وارد شهر سمنان شد./ باشگاه خبرنگاران

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.