کد خبر : 7510 / /
/

دیدار دو تیم از لیگ فوتبال زنان آرژانتین درحالی که بصورت مستقیم از تلویزیون درحال پخش بود به درگیری و جنجال کشیده شد.

 فوتبال زنان در آرژانتین از محبوبیت خاصی برخوردار شده و حساسیت‌های زیادی بین طرفداران این ورزش پیدا کرده است و لیگ زنان آرژانتین نیز به لیگی حرفه‌ای تبدیل شده و به صورت مستقیم از تلویزیون پخش می‌شود. اما گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که یادآور روزها و اتفاقات گذشته است. برای مثال درگیری که بین دو تیم فوتبال زنان شکل می‌گیرد و همه را به یاد دیدارهای قدیمی کوپا لیبرتادورس می‌اندازد. این هفته در لیگ مندوزا، گودوی کروز موفق شد ۰-۲ برابر لاس پوماس به برتری برسد و در جریان این پیروزی جنگی تمام عیار در زمین بازی شکل گرفت.

انتظار می‌رفت که این بازی بسیار جذاب باشد چرا که گودوی کروز در صدر جدول قرار داشت و هنوز شکستی را تجربه نکرده بود، در حالی که لاس پوماس نیز مدافع عنوان قهرمانی بود. هرچند هیچکس فکر نمی‌کرد که بازی به چنین درگیری و رسوایی منتهی شود. بازیکنان دو تیم در پایان نیمه اول به شدت با هم درگیر شدند.

فوتبال زنان آرژانتین

همه چیز به دلیل انجام خطایی در میانه زمین شروع شد که اولین درگیری‌ها بین بازیکنان دو تیم را به دنبال داشت. اما شرایط رو به وخامت رفته و درگیری‌ها بالا گرفت. جرقه درگیری فیزیکی شدید زمانی خورد که بازیکن شماره ۴ کروز به یکی از بازیکنان حریف سیلی زد. سپس تمامی بازیکنان با مشت و لگد به جان هم افتادند. ناگهان زمین بازی به میدان جنگ تبدیل شد که همه بازیکنان یک به یک با هم درگیر بودند.

در نهایت کروز موفق شد هر دو گل خود را در نیمه دوم به ثمر برساند تا انتقام خوبی از حریف گرفته باشد. پیروزی آنها باعث تثبیت جایگاه این تیم در صدر جدول رده‌بندی شد اما همه چیز تحت تاثیر خشونت باورنکردنی بود که در زمین دیده شد و مقامات لیگ امیدوار هستند که دیگر تکرار نشود./ همشهری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.