کد خبر : 7342 / /
/

گلاره عباسی و سینا مهراد در "شادروان" با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «شادروان» دومین ساخته سینمایی حسین نمازی، نخستین عکس از این فیلم منتشر شد.

سینا مهراد بازیگر معروف سینما ایران در تهران متولد شده. سینا مهراد برادر ساعد سهیلی است. سینا مهراد فامیلی خود را از سهیلی به مهراد تغییر داده. سینا مهراد از کودکی در سینما ننقش های کوچکی داشته است. سینا مهراد با ایفای نقش در سریال پدر معروف شد.

سینا مهراد بازیگر نقش حامد پسر مهدی سلطانی در این سریال است که با نقشی متفاوت در این سریال جلوی دوربین رفت. بازیگر سریال سایه بان این بار در سریال پدر در نقش جوانی مومن و درستکار جلوی دوربین رفت و به بازی در مقابل ریحانه پارسا بازیگر جوان این سریال در نقش لیلا پرداخت.

ساعد سهیلی با انتشار عکس دو نفره خودش و سینا سهیلی (مهراد ) به تایید برادرش پرداخت.

سینا مهراد

سینا مهراد

سینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد همان بازیگر نقش حامد در سریال پدر است که در خانواده ای هنری متولد شد. پدرش سعید سهیلی از کارگردان های مشهور و برادرش ساعد سهیلی از بازیگران سینما است.

ساعد سهیلی به بهانه بازی برادرش سینا در سریال پدر عکس دو نفره خودشان را منتشر کرد و نوشت :yes...

ساعد ، سینا ، صبا و سارا فرزندان سعید سهیلی کارگردان سرشناس کشورمان هستند و سینا با نام هنری مهراد سالهاست که در عرصه سینما و تلویزیون مشغول فعالیت است.

سینا مهراد

سینا مهراد 12 آذر 1370 متولد شد و از ساعد سهیلی برادرش 4 سال کوچکتر است و از دوران کودکی در فیلم های پدرش به ایفای نقش پرداخت.

سینا مهراد با بازی در سریال سایه بان برای اولین بار در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و نقش حمید را در این سریال ایفا کرد. در ادامه عکس هایی از سینا مهراد و ساعد سهیلی در کنار پدرشان سعید سهیلی را برایتان گردآوری کرده ایم که مشاهده خواهید کرد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.