کد خبر : 7116 / /
/

فرهاد مجیدی پس از مصاحبه ای که مدتی پیش علیه وزیر سابق ارتباطات داشت،‌از سوی کمیته اخلاق محروم شد.محمد جواد آذری جهرمی، به محرومیت فرهاد مجیدی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون واکنش نشان داد.

 باشگاه استقلال بعد از اعلام حکم محرومیت سرمربی این تیم از سوی کمیته اخلاق دلیل آن را رسانه ای کرد.

‍‍باشگاه استقلال مدعی شده فرهاد مجیدی به دلیل مصاحبه علیه آذری جهرمی، وزیر سابق ارتباطات از سوی کمیته اخلاق جریمه شده است.

فرهاد مجیدی امروز از سوی کمیته اخلاق به پرداخت ۵۰ میلیون تومان محکوم و ادامه فعالیت های فوتبالی او به بعد از اخذ مجوز از این کمیته موکول شد.

در این بین شایعات مختلفی در مورد علت محرومیت مجیدی مطرح شده اما حالا رسانه رسمی باشگاه استقلال به این موضوع واکنش نشان داده است و دلیل جریمه سرمربی این تیم را مصاحبه علیه آذری جهرمی عنوان کرده است.

در خبری که روی خروجی رسانه رسمی استقلال منتشر شده آمده است:

 بعد از اعلام حکم کمیته اخلاق در خصوص فرهاد مجیدی سرمربی استقلال، شایعاتی در خصوص دلیل این رای مطرح شده که به این وسیله این شایعات رد می‌شوند.

 دلیل رای صادره در خصوص آقای مجیدی، عدم پرداخت جریمه صادر شده به دلیل اظهارات ایشان در خصوص آذری جهرمی وزیر وقت ارتباطات است./طرفداری

آذری جهرمی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.