کد خبر : 7112 / /
/

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهار کرد: ایرادات مصوبه واردات خودرو به زودی توسط مجلس برطرف خواهد شد.

امروز هادی طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان اظهار کرد: بنابر گزارش مجمع تشخیص مصلحت نظام، موادی از مصوبه مجلس درباره آزادسازی واردات خودرو مغایر با قانون شناخته شد.

بر همین اساس قرار است مصوبه آزادسازی واردات خودرو به مجلس بازگردانده شود. برای بررسی بیشتر این موضوع گفت‌و‌گویی با مهدی دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو انجام دادیم.

دادفر در رابطه با ایرادات گرفته شده به مصوبه واردات خودرو به گسترش نیوز گفت: ایراداتی که شورای نگهبان به طرح واردات خودرو گرفته مربوط به بحث بدون انتقال ارز و خدمات پس از فروش است. این دو مورد باید به صورت کامل تعیین تکلیف و شفاف شود. مجلس نیز این موارد را مرتفع خواهد کرد و مجدد مصوبه به دست شورای نگهبان خواهد رسید.

وی ادامه داد: طرح واردات خودرو اصلا منتفی نشده و مشکلات آن نیز برطرف خواهد شد. شورای نگهبان این طرح را تایید و واردات خودرو صد در صد آزاد خواهد شد. پیش بینی می‌شود که اولین خودروهای وارداتی جدید اسفندماه امسال به کشور می‌رسد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.