کد خبر : 7074 / /
/

اظهارنظر آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، درباره مصوبه مجلس مبنی‌ بر صدور مجوز برای واردات خودروهای خارجی جنجال‌برانگیر شده است.

اظهارنظر آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، درباره مصوبه مجلس مبنی‌ بر صدور مجوز برای واردات خودروهای خارجی جنجال‌برانگیر شده است.

در حالی‌ که او استفاده مردم از ماشین‌های خارجی را دون شأن جمهوری اسلامی دانسته، عکس‌هایی از او سوار بر خودروی مگان منتشر شده است.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در اظهارنظر اخیر خود گفته است: باید تولیدات داخلی را افزایش داد و از واردات خودروهای خارجی جلوگیری کرد. ایران کشوری است که نباید از ماشین‌های خارجی استفاده کند. برای جمهوری اسلامی زننده است افرادی سوار ماشین‌های خارجی شوند و از ماشین‌های تولید داخلی استفاده نکنند، این دون شأن جمهوری اسلامی است.

البته بعد از واکنش‌های منفی بسیار به توصیه او برای دوچرخه‌سواری مردم به‌ جای خرید ماشین خارجی از موضع خود کوتاه آمده و در توضیح سخنان خود گفته است: چنانچه دولت محترم و مجلس شورای اسلامی با توجه به مصالح کشور، رفع انحصار و حمایت از مصرف‌کنندگان به این نتیجه برسند که باید خودرو از خارج وارد شود، این‌جانب با این نظر دولت و مجلس موافق هستم./شرق

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.