کد خبر : 6820 / /
/

اخبار ورزشی| اخبار پرسپولیس| سرمربی پرسپولیس

سه شنبه یک شب تاریخی برای بازیکنان پرسپولیس رقم خورد و موفق شدند با عبور از استقلال تاجیکستان به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنند.

 

 

 

این دیدار تا دقیقه ۸۹ با تساوی بدون گل جلو می رفت و حتی خیلی ها تصور کردند بازی به وقت های اضافی و احتمالا ضربات پنالتی کشیده خواهد شد اما... ناگهان مهدی ترابی ستاره راست پای پرسپولیس با پای چپ غیر تخصصی خود توپ را به سمت دروازه ارسال کرد که گلر پیش تاخته استقلال تاجیکستان در محاسبه خود دچار اشتباه شد تا توپ از بالای سرش به تور دروازه میزبان برسد.

یک گل باور نکردنی که به نظر می رسید مهدی ترابی قصد سانتر توپ برای مهاجمان پرسپولیس را داشته اما از اقبال بلند او و همبازیانش تبدیل به گل ارزشمند و برتری نماینده کشورمان شده است. گلی که پس از پایان بازی هم سوژه شاگردان یحیی گل محمدی در رختکن این تیم شده بود.

شنیدیم بعد از پایان بازی با استقلال تاجیکستان، بازیکنان پرسپولیس که سر از پا نمی شناختند با شوخی و خنده این موضوع را به مهدی ترابی یادآوری و از او تشکر کرده بودند: "می خواستی سانتر کنی اما توپ شانسی گل شد اما دمت گرم! خیلی گل به موقعی بود و..."

مهدی ترابی زننده تک گل بازی هم که خوشحال ترین مرد رختکن پرسپولیس بود فقط به شوخی همبازیانش می خندید. او توانسته بود با یک گل ارزشمند و بسیار مهم تیمش پرسپولیس را به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برساند و حق هم داشت خوشحال ترین بازیکن رختکن پرسپولیس باشد.

منبع: خبرورزشی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.