کد خبر : 6737 / /
/

استقلال/اخبار استقلال/اخبار ورزشی

نشست مطبوعاتی پیش از بازی پرسپولیس و استقلال در حالی برگزار شد که از تیم میزبان، مبین ارگاشف در مقابل میکروفن ای اف سی و دوربین‌های پرتعداد خبرنگاران قرار گرفت.

مبین ارگاشف نماینده کادرفنی استقلال تاجیکستان در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با پرسپولیس حضور یافت.

 نشست مطبوعاتی پیش از بازی پرسپولیس و استقلال در حالی برگزار شد که از تیم میزبان، مبین ارگاشف در مقابل میکروفن ای اف سی و دوربین‌های پرتعداد خبرنگاران قرار گرفت. او که تنها عضو کادرفنی استقلال تاجیکستان با مدرک پرو لایسنس است، در صحبت‌هایش به تمجید از پرسپولیس پرداخت و این بازی را رویدادی مهم برای کشور تاجیکستان قلمداد کرد.

او در ابتدای صحبت هایش گفت: این یک رویداد بزرگ برای کشور ماست و نخستین بار است که مسابقه‌ای در این سطح در تاجیکستان برگزار می‌شود. ما در این مسابقه بسیار جدی هستیم که به پیروزی برسیم.

ارگاشف در ادامه عنوان کرد: امیدوارم نتیجه بازی برای تیم ما مثبت باشد. متاسفانه باید بگویم که در این بازی آندری میسچنکو و رستم یتیموف را در اختیار نداریم.

وی با اشاره به قدرت پرسپولیس اظهار داشت: حریف بسیار قوی است؛ فینالیست ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا. ما بازی‌های پرسپولیس را دیدیم و اطلاعات زیادی از این تیم داریم.

سرمربی استقلال در این بازی راجع به هواداران تیمش گفت: برگ برنده اصلی ما در این بازی هواداران محترم و پرتعداد ما هستند. آنها از ما حمایت فوق‌العاده‌ای کردند و امیدواریم با حضور آنها برنده بازی شویم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.