کد خبر : 6713 / /
/

الهام صفوی زاده، مجری پیشکسوت تلویزیون علت تغییر نوع حجابش را شرح داد

الهام صفوی زاده مجری زن صدا و سیما که بعد از سال ها تصاویر بدون چادر و حجاب همیشگی اش منتشر شد. این مجری زن درباره علت تغییر ظاهر خود توضیحات جالبی را عنوان کرد. مجری زن پیشکسوت علت انتخاب چادر به عنوان پوشش را خانواده همسر خود می داند. این مجری زن به علت ازدواج با خانواده ای مومن که همه خانم ها در این خانواده پوشیه می زدند چادر سر می کند. همسر سابق این  مجری زن از او بعد از ازدواج می خواهد که در مکان هایی که خانواده او هستند چادر سر کند. این مجری زن بعد از جدایی از همسرش با پوشش مانتو ظاهر شده است.

تغییر چهره خانم مجری 

خانم الهام صفوی زاده این روزها تصاویری در صفحه اینستاگرامشان منتشر می کنند که کاملا با تیپ گذشته ایشان متفاوت است و این موضوع سوژه کاربران فضای مجازی شده است. الهام صفوی زاده متولد 4 تیر 1349 در اصفهان، مجری است فارغ التحصیل لیسانس رشته اقتصاد نظری و دکترای رشته کسب و کار است، یک پرسپولیسی تمام عیار می باشد فرزند دوم و آخر خانواده است و تنها یک برادر دارد.

خانم صفوی‌ زاده به واسطه مادرش مهین تاج نیا گوینده و مجری بازنشسته وارد صدا و سیما شد، او کارش را از سال 76 وقتی 27 ساله بود با تحقیق در برنامه های اقتصادی رادیو آغاز کرد. الهام صفوی حدودا سال 78 – 79 ازدواج کرد و در سال 80 صاحب فرزند دختری بنام کیانا شد، رابطه الهام و همسرش بعد از سال ها زندگی مشترک در سال 1390 به طلاق ختم شد.

منبع:برخط نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار