کد خبر : 6645 / /
/

اخبار ورزشی| اخبار پرسپولیس| سرمربی پرسپولیس

یحیی گل محمدی این روزها به شدت از فدراسیون فوتبال و عدم همکاری آنها برای خرید بازیکن خارجی شاکی است.

 

اخبارورزشی:سرمربی پرسپولیس پیش از سفر تیمش به تاجیکستان گفت: ما خیلی تلاش کردیم برای اینکه یک بازیکن خارجی بگیریم. نمی خواهم نامی بیاورم، اما فدراسیون مجوز را صادر نکرد. مسابقات حساس و سختی را در پیش داریم و انتظار داشتیم که حداقل به باشگاه های بدهکار اجازه می دادند که یک بازیکن بگیرند، اما اینگونه نشد و مجبوریم با همین شرایط ادامه دهیم.  قانونی که وضع شده فقط برای پرسپولیس است و اگر از ابتدا می گفتند که فقط ما نمی توانیم بازیکن بگیریم کار راحت تر بود. برخی دیگر از تیم ها در همین شرایط می توانند بازیکن بگیرند.

تناقض گویی در بین مسئولان فدراسیون هم به چشم می آید. قانونی که وضع شده شفاف نیست و باشگاه ها سردرگم شده اند. خروجی این قوانین عدم یارگیری پرسپولیس و جذب بازیکن توسط سایر تیم ها است. این کار بی انصافی در حق تیمی است که در چند سال اخیر آبروی فوتبال ایران را خریده است. سهمیه هایی که به ایران داده می شود به دلیل حضور موفق ما در جام باشگاه های آسیا است. ضمن اینکه در تیم ملی هم بیشترین بازیکنان و مربیان را به تیم ملی داده ایم. من روی این موضوع بحث دارم که چرا با یک مربی که با باشگاه خود قرارداد دارد، قرارداد جدید برای تیم ملی امضا می کنند. ما با این موضوع کنار آمدیم چون این افتخار در نهایت برای ما هم هست. همیشه باشگاه ما به فدراسیون سرویس داده است و این موضوع منطقی نیست.

پیش از این هم نوشته بودیم یحیی گل محمدی از غیبت کریم باقری دستیار خودش در بازی تدارکاتی با گل گهر سیرجان شاکی و ناراحت شده است.

در همین ارتباط یکی از نزدیکان پرسپولیس به ما خبر داد با توجه به شرایط به وجود آمده این احتمال وجود دارد که یحیی گل محمدی دیگر اجازه حضور دستیارانش در اردوی تیم ملی را ندهد.

بازی بعدی تیم ملی ایران برابر تیم ملی امارات است. دیداری که قرار است ۱۵ مهر ماه در زمین حریف انجام شود و از اهمیت بسزایی برخوردار است.

منبع: خبرورزشی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار