کد خبر : 6641 / /
/

اخبار ورزشی/خبر ورزشی/اخبار ورزشی امروز

باشگاه فاینورد تصمیم گرفت از بازیکن ایرانی‌اش در دو بازی رفت و برگشت مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در لیگ کنفرانس اروپا استفاده نکند.

 بازی نکردن علیرضا جهانبخش در بازی فاینورد مقابل مکابی حیفا سوژه گزارش رسانه‌های هلندی شده است.

باشگاه فاینورد تصمیم گرفت از بازیکن ایرانی‌اش در دو بازی رفت و برگشت مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در لیگ کنفرانس اروپا استفاده نکند. 

سایت باشگاه هلندی در توضیحش درباره این مساله به این نکته اشاره کرده که بازی نکردن جهانبخش جلوی حیفا ارتباط مستقیمی با حضور این بازیکن در تیم ملی ایران دارد و فاینورد نمی‌خواهد کاری کند که جهانبخش برای بازی در تیم ملی کشورش به مشکل بخورد.

سایت feyenoordreport هم به موضوع جهانبخش پرداخته و نوشته این احتمال وجود داشت که بازیکن ایرانی فاینورد در صورت بازی جلوی مکابی، دیگر هیچ وقت نتواند امکان بازی برای تیم ملی کشورش را پیدا کند.

سایت تلگراف هلند هم نوشته اگر جهانبش همراه فاینورد عازم فلسطین اشغالی می‌شد و مهر ورود به مناطق اشغالی در پاسپورتش حک می‌شد، آن وقت حتی برای سفر به ایران هم به مشکل می‌خورد و ممکن بود نتواند به کشورش برود.

بر اساس این گزارش، این اولین باری نیست که جهانبخش جلوی نماینده رژیم صهیونیستی بازی نمی‌کند و در دوران حضورش در آلکمار، مقابل مکابی بازی نکرد.

در آن مقطع، مکس هیوبرت به عنوان یکی از مدیران آلکمار درباره این مساله توضیح داده و گفته بود مدیران این تیم بعد از مشورت با جهانبخش تصمیم گرفتند که از این بازیکن جلوی مکابی استفاده نکنند

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.