کد خبر : 6623 / /
/

اخبار ورزشی/خبر ورزشی/اخبار ورزشی امروز

مرحوم قبادی از ورزشکاران پیشکسوت و مربیان با اخلاق و باسابقه این شهرستان بود که متاسفانه روز گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در سن ۶۶ سالگی جان خود را از دست داد.

 کرونا جان ورزشکار پیشکسوت مهابادی را گرفت.

"خالق قبادی" ورزشکار پیشکسوت و با اخلاق شهرستان مهاباد پس از مدتی دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا ، دارفانی را وداع گفت.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد روز شنبه اظهار داشت: مرحوم قبادی از ورزشکاران پیشکسوت و مربیان با اخلاق و باسابقه این شهرستان بود که متاسفانه روز گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در سن ۶۶ سالگی جان خود را از دست داد.

قرنی مصطفی پور اضافه کرد: وی چندین دهه در کسوت مربی و مدرس در رشته‌های فوتبال ، والیبال، بسکتبال و بدمینتون به جامعه ورزشی این شهرستان خدمت کرد و کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشت.

وی افزود: مرحوم قبادی که ورزشکاران موفق زیادی را تحویل جامعه ورزشی مهاباد داده است روز گذشته در بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به علت ابتلا به کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.