کد خبر : 6545 / /
/

سرمربی تیم ملی دوشنبه‌شب به همه ملی‌پوشان تأکید کرد تحت هیچ شرایطی اجازه ندهند حریف کنترل ذهن آنها را در دست بگیرد

 

اخبارورزشی:یکی از مشکلاتی که تمرکز ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات را بر هم می‌زند و متأسفانه گاهی اوقات باعث وارد شدن ضربات بزرگی به ما نیز شده است، فریب خوردن آنها در عرصه جنگ‌های روانی است که بازیکنان تیم حریف تعمداً راه می‌اندازند و اغلب مواقع هم از کادر فنی خودشان برای انجام چنین اموری دستور دارند.

این مسئله در بازی پاییز سال ۹۸ ایران مقابل عراق نیز رخ داد و بازیکنان ما به واسطه رفتار و حرف‌هایی که نفرات حریف در داخل میدان می‌زند، کنترل اعصاب خود را از دست داده و دقیقاً به همین خاطر تمرکزشان تا حد قابل ملاحظه‌ای پایین آمد.

مورد مذکور از جمله مواردی بود که دراگان اسکوچیچ  در خلال اردوی تیم ملی خیلی روی آن تأکید داشت و به هیچ عنوان نمی‌خواست شاگردانش دوباره در چنین دامی بیفتند؛ به همین خاطر در جلسه فنی دوشنبه‌شب  به همه ملی‌پوشان تأکید کرد تحت هیچ شرایطی اجازه ندهند حریف کنترل ذهن آنها را در دست گرفته و روی اعصابشان راه برود؛ چون چنین اتفاقی دقیقاً همان چیزی خواهد شد که عراق می‌خواهد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.